Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MINT PROPERTY DOROTA I KAROL KAMIŃSCY s.c. z siedzibą w: Grzegórzecka 67h, 31-559 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
MINT PROPERTY s.c.

Agent - Doradca ds. Nieruchomości

MINT PROPERTY s.c.O firmie

  • Grzegórzecka 67H, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grzegórzecka 67H

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości

  • przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z Kancelarią Notarialną

  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie

  • aktywna współpraca z agentem kredytowym

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja do pracy

  • chęć osiągnięcia sukcesu

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • optymizm

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy

  • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisku pracy

  • nadzór i opiekę nad transakcjami

  • bardzo wysokie, nielimitowane zarobki

  • pomoc i wiedzę w zakresie obrotu nieruchomościami

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum

  • dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy: samochód służbowy, telefon, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Tak się u nas pracuje

Aplikuj, jeśli:

  • cenisz sobie niezależność

  • lubisz pracować w sprzedaży

  • chcesz zdobyć atrakcyjny, przyszłościowy zawód