Logo Pracuj.pl

Agent / Doradca ds. Nieruchomości

INDEPRO NIERUCHOMOŚCIO firmie

  • Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • Obsługa sprzedaży, zakupu, najmu nieruchomości

Nasze wymagania

  • Gotowość do osiągania wysokich zarobków
  • Optymistyczne usposobienie sprzyjające pracy w zespole specjalistów
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Zaangażowanie i systematyczność w działaniu

To oferujemy

  • Pełne wsparcie w uzyskiwaniu wysokich zarobków
  • Najwyższe prowizje do 98%, rozliczane uczciwie i przejrzyście
  • Gotowe, sprawdzone i skuteczne rozwiązania
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Funkcjonalne i wyposażone biuro do pełnej dyspozycji
  • Program pasywnego dochodu - który realizujemy jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce
  • Swobodę w ustalaniu ilości i czasu pracy
  • Jasną perspektywę rozwoju kariery, jesteśmy Agencją dla Agentów i Twój sukces jest dla nas najważniejszy
  • Elastyczną i atrakcyjną ofertą dla Klientów
  • Przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo
  • Możliwość uruchomienia i prowadzenia Twojej własnej Agencji, jeżeli będziesz mieć takie ambicje

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • Program pasywnego dochodu

INDEPRO NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy agencją dla agentów, organizacją niezależnych profesjonalistów rynku nieruchomości.

INDEPRO to nowoczesna i profesjonalna, ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Kierując się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy tysięcy obsługiwanych klientów. Nasz pierwszy oddział powstał w 2007 roku w Krakowie, a obecnie działamy na terenie całego kraju i rozwijamy ogólnopolską sieć nie tylko za pośrednictwem placówek własnych, ale również franczyzowych.

Od początku prowadzonej działalności INDEPRO stosuje innowacyjne podejście do świadczonych usług podnosząc standardy jakości obsługi klientów na rynku nieruchomości.

Jako pierwsza agencja w Polsce wprowadziliśmy „Program Pasywnego Dochodu” oraz usługi „Kup Bez Prowizji” i „Ekspresowa Sprzedaż”, które są nierozerwalnie kojarzone z marką INDEPRO. Nowatorskie podejście do prowadzonego biznesu daje naszej marce istotną przewagę na tle konkurencji.

Dbając o bezpieczeństwo klientów i stale dostosowując standardy do ich rosnących wymagań, agencja INDEPRO nieustająco szkoli Agentów. Wysiłki zostały docenione już przez tysiące zadowolonych klientów, a uhonorowaniem tych działań są otrzymane nagrody. Naszym Agentom i Partnerom dostarczamy bezpieczne, korzystne i skuteczne rozwiązania, umożliwiające osiąganie sukcesów na polskim rynku nieruchomości.

Dlaczego INDEPRO

Otrzymasz bezpieczne, korzystne i skuteczne rozwiązania, umożliwiające osiąganie sukcesów na rynku nieruchomości. Będziesz działać w środowisku sprzyjającym poprawie życia zarówno zawodowego jak i prywatnego. Agenci INDEPRO czerpią satysfakcję ze swojej pracy pomagając w realizacji planów tysięcy Polaków, którzy marzą o swoim nowym mieszkaniu oraz komforcie, spokoju i bezpieczeństwie podczas transakcji.

Marka INDEPRO powstała w 2007 roku przez założycieli dostrzegających potrzeby agentów nieruchomości działających na polskim rynku usług pośrednictwa. Od początku istnienia naszej organizacji za priorytet przyjmujemy poprawę standardu pracy i życia osób działających w branży. Mamy świadomość tego jak wzrasta jakość usług oferowanych przez zadowolonych, docenianych i zmotywowany profesjonalistów.

Lojalne podejście do współpracowników oraz odpowiedzialne praktyki biznesowe są podstawą funkcjonowania i rozwoju naszej organizacji. Realizując potrzeby naszych Agentów oraz inspirując się ich marzeniami, tworzymy najwyższe standardy usług oraz rozwijamy środowisko biznesowe najbardziej sprzyjające dla specjalistów

Agent / Doradca ds. Nieruchomości, Tarnów