Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent - Doradca ds. Nieruchomości

Traczyk NieruchomościO firmie

  • Wita Stwosza 3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Traczyk Nieruchomości

Wita Stwosza 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Agent - Doradca ds. Nieruchomości

Nasze wymagania

  • Poszukujemy wyłącznie najlepszych. Doświadczonych agentów nieruchomości lub osób z dużym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze Klienta. Silnie zmotywowanych, samodzielnych, kreatywnych współpracowników do oddziału we Wrocławiu.

  • Prawo jazdy, może być własny samochód ale nie musi

  • Wykształcenie minimum wyższe

  • Język angielski

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, aparat fotograficzny oraz samochód

  • Możliwości rozwoju, awansu i szkolenia

  • Bazę leadów ( klientów sprzedających i kupujących)

  • Wynagrodzenie prowizyjne

  • Nieograniczone dochody uzależnione od zaangażowania

  • Swobodę działania, nienormowany czas pracy dla już samodzielnych

  • Rodzinną, partnerską atmosferę i 7 rodzajów kawy

  • Komfortowe biuro w centrum tuż przy Rynku

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • samochód

  • 2 sale konferencyjne

  • dział wizualizacji ofert; filmy i zdjęcia - 2 asystentów

  • elastyczny czas pracy dla samodzielnych z wynikami

  • wynagrodzenie płatne bezpośrednio po transakcji

Stabilna, znana z jakości obsługi, szybko rozwijająca się firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży w kraju i za granicą.

Nowa jakość w obsłudze Klienta.

Pracujemy na rynku wtórnym i pierwotnym nieruchomości mieszkaniowych, przemysłowych oraz komercyjnych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oferujemy naszym Klientom kompleksową usługę Zarządzania Najmem

Więcej informacji o Nas: https://www.traczyknieruchomosci.pl/

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś profesjonalistą i chcesz pracować wśród najlepszych, chcesz osiągać ponadprzeciętne dochody, nie przestajesz się edukować, będzie nam miło Cię poznać!