Oferta pracy

Biuro Nieruchomości Castle S.C.

Agent ds. nieruchomości

Biuro Nieruchomości Castle S.C.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • systematyczne pozyskiwanie ofert,

  • organizacja procesu transakcyjnego,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • działania zgodne ze standardami zawodowymi,

  • aktywne działania marketingowe.

Nasze wymagania

  • postawa zaangażowania i chęci rozwoju,

  • samodzielności i determinacji w realizacji celów,

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami,

  • pozytywnego nastawienia i energii w działaniu,

  • zainteresowania branżą nieruchomości,

  • mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości.

To oferujemy

  • pełne wdrożenie w branżę,

  • możliwość osiągania ponad przeciętnych zarobków – Ty decydujesz ile zarobisz,

  • wsparcie mentorsko-motywacyjne,

  • pakiet szkoleń,

  • skuteczne narzędzia marketingowe- dostęp do portali branżowych, reklama w social mediach,

  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów.

  • Benefity

  • darmowe szkolenie wdrażające

  • reklama ofert

Dołącz do najbardziej dynamicznego zespołu Agentów w Polsce.

Podejmij się ciekawych nieszablonowych wyzwań zawodowych i zacznij zarabiać na nieruchomościach.

Od 16 lat z niezmienną energią osiągamy sukcesy na rynku nieruchomości. Biuro cieszy się jedną z najlepszych opinii na rynku.

Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami na terenie Poznania i jego okolic oraz Gdańska i jego okolic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, rozszerzamy nasze działania na rynek ogólnopolski oraz zagraniczny – współpracujemy z biurami nieruchomości na terenie całej Europy, na Florydzie czy w Egipcie.

Świadczymy usługi zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, a naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów.

Priorytetem naszych działań jest świadczenie usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu i etyki - STANDARDY ZAWODOWE, gwarantujące naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy każdej transakcji. Dzięki nam znajdziesz swoje wymarzone miejsce. Cenimy czas i dobro każdego klienta!

Przewiń do profilu firmy