Logo Pracuj.pl

Agent ds. nieruchomości

WGN - NIERUCHOMOŚCIO firmie

  • Zakopane
    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

Jeżeli interesuje Cię rynek nieruchomości, lubisz kontakt z klientem i chcesz pracować w prestiżowej oraz stabilnej firmie działającej od ponad 30 lat na rynku to właśnie WGN Nieruchomości jest tą marką. Średni staż pracy Agentów w WGN wynosi aż ponad 9 lat.

Poszukujemy osób zdecydowanych, zdeterminowanych oraz ambitnych do osiągania wytyczonych celów, a także realizacji sukcesów zawodowych i finansowych.

Szczególnie, jeżeli jesteś osobą w wieku 40+ i szukasz nowej drogi w swojej karierze to na pewno lukratywny zawód Agenta WGN Nieruchomości da Ci tą możliwość i spełni Twoje oczekiwania.

Zakres obowiązków Agenta:

- kompleksowa obsługa klientów na najwyższym poziomie,

- pozyskiwanie nieruchomości do budowy własnej bazy ofert,

- przygotowanie spersonalizowanej oferty nieruchomości dla klienta,

- sporządzanie strategii i planu promocji swoich ofert,

- prezentacje nieruchomości i doradztwo klientom przy transakcjach,

- monitorowanie zmian cen i ofert na rynku nieruchomości,

- stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

- umiejętność pracy w zespole, dbanie o odpowiednią atmosferę.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • wysoka kultura osobista,
  • realizowanie potrzeb klienta,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • pozytywne nastawienie do życia,
  • dążenie do ciągłego rozwoju,
  • umiejętności negocjacyjne oraz otwartość.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży

To oferujemy

  • Pracę wśród doświadczonych pasjonatów rynku nieruchomości w prestiżowej i docenianej przez klientów marce WGN - do nas klienci wracają.
  • Wewnętrzne szkolenia przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości wg standardów WGN. Dzięki nim zostaniesz profesjonalnym i skutecznym Agentem Nieruchomości.
  • Wsparcie doświadczonego agenta lub menadżera, na każdym etapie Twojej pracy.
  • Certyfikowane, bezpłatne szkolenia uzupełniające i zaawansowane - organizowane przez Centralę WGN, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i zarabiać więcej.
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i zasady wynagrodzenia, wysokie zarobki (na jednego Agenta WGN przypada rekordowo średnio 2,1 zrealizowanych transakcji miesięcznie - dane z roku 2022). Najlepsi uzyskują nawet po kilkanaście transakcji miesięcznie.
  • Twój zarobek zależy tylko od Twojego zaangażowania. Biuro WGN daje Ci wszystkie niezbędne narzędzia i gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku oraz osiągania zawodowego i finansowego sukcesu.
  • Już dzisiaj lub w dowolnym czasie możesz też otworzyć własne Biuro WGN – szczegóły:
  • www.franczyza.wgn.pl nr tel: 71 337 84 02
  • www.wgn.pl

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon

WGN w liczbach:

  • WGN to profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo. Każdego miesiąca Grupa WGN przeprowadza ponad tysiąc transakcji, uzyskując bardzo duże przychody.
  • Na rynku – 32 lata.
  • Liczba Biur Nieruchomości i Deweloperskich WGN - 97,
  • Liczba zatrudnionych osób - ponad 650 w tym około 570 agentów
  • Szacunkowy średni staż pracy agenta w WGN – ponad 9 lat.
  • Ilość transakcji w roku 2022 - ponad 13 600.
  • Średnia ilość transakcji na 1 agenta / miesiąc – ponad 2,1.
  • Jedyny wydawca w Polsce wśród pośredników – czasopisma „APARTAMENTY REZYDENCJE” - rozchodzi się w ponad 40 tysiącach egzemplarzy.
  • Promocja każdej nieruchomości zgłoszonej do WGN - na portalach, serwisach i subdomenach - ponad 160.
  • Specjalizacja WGN - nieruchomości premium i komercyjne - 47%.
  • Ilość ofert na wyłączność w stosunku do całej bazy – ponad 63 %.

WGN - NIERUCHOMOŚCI

W związku ze stałym rozwojem Grupy WGN (w 2022 r. ponad 13 600 transakcji) i rozbudową zespołów sprzedażowych w Biurach WGN oraz dynamicznym rozwojem Grupy WGN o nowe Oddziały franczyzowe, zapraszamy do składania aplikacji na Agenta Nieruchomości lub na otwarcie własnego Biura WGN w Twoim mieście, w oparciu o franczyzę.

WGN – Wielka Giełda Nieruchomości – rok założenia 1991, największy polski Koncern Obrotu Nieruchomościami, jeden z największych w Europie – www.wgn.pl.

W swojej 32-letniej historii Grupa WGN przeprowadziła ponad 240 000 transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości dla blisko pół miliona klientów z ponad 80 krajów. W Grupie WGN działa blisko 100 oddziałów franczyzowych, w których pracuje ponad 650 agentów, doradców, ekspertów, analityków i prawników. WGN to absolutny lider na rynku nieruchomości w Polsce.

WGN jako stabilna, silna i rozpoznawalna marka nie tylko w Polsce, posiada zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową a przede wszystkim bezpieczną obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. WGN posiada ponad 63% ofert na wyłączność.

Agent ds. nieruchomości, Zakopane