Logo Pracuj.pl

Agent ds. Obsługi Pasażerskiej

LS Airport Services S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • jako Agent ds. Obsługi Pasażerskiej na Lotnisku Chopina w Warszawie będziesz uczestniczył w procesie obsługi pasażerskiej, poprzez:
  • prowadzenie odprawy biletowo – bagażowej
  • obsługę gate’ów
  • pomoc pasażerom przy nieregularnościach (opóźnienia, odwołane loty etc.)

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • wysoka dyspozycyjność (praca w nocy, w niedziele i w święta)
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • otwartość na nowe doświadczenia
  • wykształcenie min. średnie
  • udokumentowana historia zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie
  • zaświadczenie o niekaralności

Agent ds. Obsługi Pasażerskiej, Warszawa