Oferta pracy

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Magazynier (3/4 etatu)

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Zakrzewo, ul. Pasjonatów 65

    Zakrzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 12 lis 2020
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Pracownik fizyczny
top
Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Miejsce pracy: Zakrzewo (pow. poznański)
Nr ref.: 145/2020

Wymiar etatu: 75%

Praca w godzinach 16:00 - 22:00

Praca w DHL Express Zakrzewo

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • obsługa procesu załadunku, rozładunku i przesyłania międzynarodowych przesyłek kurierskich
  • rozliczanie przesyłek i wyjaśnianie ich statusu
  • wykonywanie i analizowanie raportów obowiązujących w terminalu

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • dobrze organizujesz swoją pracę
  • jesteś sumienny/a i dokładny/a w ramach wykonywanych zadań
  • jesteś komunikatywny/a i potrafisz pracować w zespole
  • lubisz pracę z komputerem
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, to będzie dodatkowy atut
  • potrafisz obsługiwać wózek widłowy, to będzie dodatkowy atut

Mamy dla Ciebie

ikonaikonaikonaikona
Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę
Przyjazny
i zgrany zespół
Bogaty pakiet
benefitów
(m.in. karta MutliSport)
Wsparcie przełożonego
w każdej sytuacji
Międzynarodowy
program rozwojowy
Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, body świąteczne, wyprawki
 dla dzieci)
Dodatkowe
ubezpieczenie
na życie
Unikalny program
doceniania pracowników
bottom

Magazynier (3/4 etatu)Numer ref.: 145/2020

Mamy dla Ciebie:

  • przyjazny i zgrany zespół
  • wygodne biuro, kuchnię, kawę
  • pakiet różnorodnych benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • międzynarodowy program rozwojowy
  • wsparcie przełożonych w każdej sytuacji
  • unikalny program doceniania pracowników

Ogłoszenie archiwalne