Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent ds. sprzedaży akumulatorów

  • małopolskie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pb8 jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się podmiotem, prowadzącym działalność na rynku globalnym. Firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości akumulatorów kwasowo-ołowiowych, wytwarzanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

    Działamy w Europie oraz w krajach Bliskiego Wschodu i Południowo-Wschodniej Azji.
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów baterii akumulatorowych oraz rozwój rynków w Niemczech oraz Anglii
    • Sprzedaż hurtowa baterii samochodowych ołowianych, produktów klasy Standard+ oraz Premium
    • Obsługa kluczowych klientów w ramach realizacji zamówień
    • Monitorowanie konkurencji
    • Ścisła współpraca z zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w Polsce

    Wymagania:

    • Poparte sukcesami udokumentowane poprzez zrealizowane kontrakty handlowe doświadczenie z portfelem klientów
    • Czynne minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w rynku Automotive/sprzedaż akumulatorów
    • Posiadanie odbiorców na zamówienia w ilościach kontenerowych
    • Rynek hurtowy/ mile widziane kontrakty na pierwszy montaż OEM/
    • Posiadanie Własnej bazy klientów około: (20-25) hurtowych na zbyt co najmniej 200 tyś. sztuk baterii w asortymencie
    • Doświadczenie w sprzedaży akumulatorów segmentu Standard+ oraz Premium
    • Świetna organizacja pracy własnej, zadaniowość
    • Nastawienie na wynik
    • przygotowywania analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku
    • J. angielski lub stosownie do kraju, który obsługuje handlowiec
    • Prawo jazdy kat. B
    • Tworzenie analiz finansowych dla produktu
    • Handlowiec nie może powierzyć wykonania czynności w zakresie świadczonych Usług osobom trzecim.

    Oferujemy:

    • Podstawa + prowizja od wysokości sprzedaży
    • Samochód
    • Mieszkanie
    • Możliwość pracy zdalnie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.