Oferta pracy

Agent ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

KWARTZ sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Specjalista

www.kwartz.pl

Firma .KWARTZ od 2012 roku świadczy usługi w zakresie fotowoltaiki, a w szczególności w obszarze  projektowania, rozwoju projektów, finansowania, wykonawstwa, generalnego wykonawstwa farm fotowoltaicznych i mikroinstalacji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi i energetycznymi, zwłaszcza w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. Każdy z naszych współpracowników posiada wieloletnie doświadczenie w branży i kompetencje dające gwarancje realizacji powierzonych inwestycji z sukcesem.

Nasz zespół stale się rozwija i rośnie – obecnie w ramach rozbudowy struktury sprzedażowej poszukujemy osób, które chciałyby współpracować z nami jako:

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Realizowanie wyznaczonych działań sprzedażowych
  • Budowanie Sieci Agencyjnej
  • Współpraca z Dyrektorem Handlowym w zakresie rozwoju sprzedaży
  • Dbałość o wizerunek marki .KWARTZ

Dołącz do nas jeśli:

  • Czujesz, że praca w charakterze Agenta Sprzedaży to coś dla Ciebie
  • Chcesz rozwijać się w branży Odnawialnych Źródeł Energii
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży D2D
  • Posiadasz umiejętność aktywnej pracy w terenie i nastawienie na cel
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i własny samochód

Korzyści dla Ciebie:

  • Współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Odnawialnych Źródeł Energii
  • Elastyczne warunki współpracy – kontrakt B2B
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Brak planów sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju i awansu w naszej strukturze sprzedażowej.
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych na start.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy