Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent ds. Ubezpieczeń

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz satysfakcjonującej pracy w profesjonalnym zespole? Jesteś otwarty na nawiązywanie bezpośrednich relacji z klientem? Sprzedaż to obszar, w którym chcesz się spełniać zawodowo?

    Dołącz do nas! W dalszym ciągu kompletujemy nasz zespół, zatrudniamy już 20 agentów ubezpieczeniowych na pełen etat w naszych 6 biurach - poszukujemy ludzi ambitnych z dużym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, kompetentnych, zaangażowanych i stawiających sobie nowe wyzwania!

    Praca polega na bezpośrednim kontakcie z klientem w biurze, doradztwie w zakresie oferowanych produktów oraz aktywnej sprzedaży. Oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń.

    Jeżeli jesteś gotowy rozwijać się w obszarze ubezpieczeń, posiadasz doświadczenie w zakresie sprzedaży i nie boisz się wyzwań...To czekamy właśnie na Ciebie! Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń.

    Więcej informacji o firmie www.witwicka.pl

    AGENT DS. UBEZPIECZEŃ
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Bezpośrednia obsługa klientów w multiagencji ubezpieczeniowej – praca biurowa (nie akwizycja).

    Wymagania:

    • Minimum 12 miesięczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń.
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Komunikatywność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat.
    • Umowa o pracę.
    • Rozwój zawodowy, w tym szeroki system szkoleń.
    • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie.
    • Bardzo rozbudowany system premiowania.

    Możliwe miejsca pracy:

    • Ruczaj, Kurdwanów, Czyżyny.

     CV prosimy kierować klikając:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

    Więcej o nas na www.witwicka.pl