Oferta pracy

Agent ds. wsparcia operacji

FedEx Express PolandO firmie

FedEx Express Poland

Metalowców 5

Gorzów Wielkopolski

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • współdziałanie w zespole celu osiagania wysokiej jakości pracy biura
  • prowadzenie kontroli pracy kurierów
  • sporządzanie raportów na potrzeby działu
  • przyjmowanie zleceń i przekazywanie ich do realizacji kurierom
  • monitorowanie terminowej realizacji zleceń
  • wprowadzanie danych do systemu
  • obługa telefoniczna klientów oraz kurierów
  • obsługa Klientów w oddziale
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonego
  • wsparcie operacji magazynowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywanie kontaktów
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Biuro FedEx to źródło informacji na temat przesyłki. To tutaj tworzą się Zespoły Ludzi zaangażowanych na każdym szczeblu, których celem jest łączyć wiele czynników i tworzyć łańcuch dostaw. To od nich zależy czy cel zostanie osiągnięty
w określonym terminie i miejscu.

Nasza oferta:

  • umowa
    o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • nagrody jubileuszowe
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • firmowe akcje społeczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy