Agent ds. Wsparcia Operacji

FedEx ExpressO firmie

FedEx Express

Rzemieślnicza 20E

Kraków

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Wymiar etatu: 3/4 etatu

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola i weryfikacja pracy kurierów
  • kontrola kompletności i rzetelności danych zapisanych w karcie dziennej kuriera
  • terminowe i poprawne sporządzanie raportów dotyczących pracy kurierów
  • bieżąca kontrola i weryfikacja dokumentów zwrotnych

Profil kandydata:

  • wykształcenie średnie
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej oraz doświadczenie w sporządzaniu raportów kasowych

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00

Biuro FedEx to źródło informacji na temat przesyłki. To tutaj tworzą się Zespoły Ludzi zaangażowanych na każdym szczeblu, których celem jest łączyć wiele czynników i tworzyć łańcuch dostaw. To od nich zależy czy cel zostanie osiągnięty w określonym terminie i miejscu.

Nasza oferta:

  • umowa
    o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • zniżki na usługi FedEx

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy