Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wojciech Kisieliński IDV z siedzibą w Lewinie Brzeskim przy ul. Leśnej 27 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent finansowy

OVB

umowa zlecenie, umowa agencyjna
1 50012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
1 50012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób do rozbudowy zespołów sprzedażowych, o otwartym umyśle, chcących zdobyć nowe doświadczenie w zamian za godziwe wynagrodzenie prowizyjne. Nasza ścieżka kariery oferuje możliwości rozwoju w kierunku zarządzania zespołem w roli Managera.

Do współpracy zapraszamy osoby:

a) z doświadczeniem zawodowym,

b) bez doświadczenia zawodowego, chcących zdobyć wiedzę, doświadczenie i nowy zawód. Pracownik, który jest gotowy poświęcić swój czas i zaangażowanie, uzyska wsparcie doświadczonego Managera, który przygotuje go do wykonywania zawodu pośrednika finansowego, w tym ubezpieczeniowego.

Praca polega na:

kontakcie z Klientem (telefonicznie, online, na spotkaniach), przeprowadzaniu analizy potrzeb Klienta (według materiałów przygotowanych przez profesjonalnych analityków),

prezentacji indywidualnych rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb Klienta, w tym w zakresie zabezpieczenia emerytalnego, zdrowia i optymalizacji kosztów gospodarstwa domowego, obsłudze posprzedażowej.

Nasz model biznesowy koncentruje się na celach, potrzebach i życzeniach naszych Klientów. Jako multiagencja dostarczamy dla nich  szereg rozwiązań finansowych. Zadowolenie Klientów, lojalność i chęć rekomendacji OVB to wynik naszej konsekwentnej pracy koncentrującej się na potrzebach Klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • niekaralność (wymóg Komisji Nadzoru Finansowego)

  • komunikatywność

To oferujemy

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i comiesięczne rozliczenie finansowe zależne od wyników pracy indywidualnej, a później również od wyniku pracy podległego zespołu. Gwarantujemy jasną i przejrzystą ścieżkę kariery, a także elastyczne godziny pracy - na początku możemy zacząć od kilku godzin w tygodniu. Dla kandydata może to być "druga" praca (dwuetatowiec), może to być praca weekendowa lub popołudniowa. O czasie pracy pracownik decyduje sam.

Na rynku pośrednictwa wyróżniamy się know-how (sprzedażowym i menedżerskim), posiadamy rozbudowany system szkoleń online, stacjonarnych i wyjazdowych - potrafimy jak nikt na rynku skutecznie wyszkolić nowych współpracowników, partnerów biznesowych - dzięki szybkiemu wdrożeniu Agent finansowy szybko zaczyna zarabiać.

Doceniamy naszych wspołpracowników awansami wynikającymi z planu kariery, podnoszeniem kwalifikacji, a w konsekwencji awansem finansowym.

Tworzymy zgrane zespoły, które wymianieją się doswiadczeniami podczas organizowanych imprez integracyjnych, wyjazdów szkoleniowych, pikników rodzinnych.

Możliwość rekrutacji stacjonarnej oraz zdalnej.

Wstąp w nasze szeregi i stworzymy razem Twoją karierę!

O nas

Historia OVB sięga już 50 lat. Grupa OVB jest jednym z największych pośredników finansowych w Europie i prowadzi działalność w 15 krajach.

OVB dostarcza Klientom rozwiązania finansowe z zakresu ubezpieczeń, kredytów i leasingów.

Praca w OVB jest stabilna, daje możliwość dynamicznego rozwoju i szybkiego awansu. Osobom, którym brakuje doświadczenia, daje możliwość zdobycia go w doświadczonym zespole.

www.ovb.pl