Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent - Handlowiec ds. wynajmu w Wypożyczalni samochodów Enterprise

CAR HIRE POLAND Sp. z o.o.

4 0009 500 brutto / mies.
  • Graniczna 190, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Graniczna 190

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie procesu realizacji wynajmu,

  • przygotowanie pojazdów do wynajmu,

  • obsługa Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych zgodnie ze standardami obowiązującymi w grupie Enterprise,

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami,

  • rozliczanie zakończonych wynajmów,

  • wydawanie oraz odbiór aut od Klientów,

  • kontrola wydawanych i zwracanych samochodów pod kątem stanu technicznego,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • komunikatywność,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie handlowe będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • częste szkolenia z zakresu obsługi klienta i sprzedaży,

  • możliwość rozwoju,

  • wsparcie i pomoc ze strony przełożonych,

  • stały kontakt z Klientami zagranicznymi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy częścią największej wypożyczalni samochodów na świecie Enterprise, Alamo, National i poszukujemy kandydatów na stanowisko

Rental Agent (Agent/Handlowiec ds. Wynajmu Samochodów)

Jeśli jesteś młodą, energiczną osobą, lubiącą kontakt z ludźmi i pracę w zgranym zespole, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przewiń do profilu firmy