Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent/-ka ds. Rezerwacji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!

    Nie przeraża Cię pełne obłożenie, a wręcz na tym Ci zależy? Jeśli odpowiedź brzmi “Tak!”, dołącz do naszego zespołu nowo otwartego Radisson Hotel & Suites w centrum Gdańska. Poszukujemy zapalonych hotelarzy takich jak Ty!

    Pracownicy Radisson Hotel & Suites stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości.

    Jeśli lubisz pracować w dynamicznym środowisku pełnym osób z pasją, możesz okazać się osobą, której szukamy.

    Agent ds. Rezerwacji musi posiadać zdolności organizacyjne, by być w stanie zaoferować rezerwującym pobyty grupowe wrażenia z najwyższej półki. Poszukujemy osób zorientowanych na sprzedaż, wyczulonych na szczegóły i gotowych, aby wyprzedzać oczekiwania klientów.

    Główne obowiązki Agenta/-tki ds. Rezerwacji:

    • Maksymalizuje przychody i poziom satysfakcji gości rozpatrując zapytania dotyczące rezerwacji grupowych
    • Zachowuje wysokie standardy systematycznej, rzetelnej i terminowej komunikacji
      w zakresie rezerwacji grupowych z wszystkimi działami hotelu
    • Zwiększa poziom satysfakcji gości i przychody hotelu promując inne usługi hotelu wśród gości

    Wymagania wobec Agent/-tki ds. Rezerwacji:

    • Determinacja i ambicja do ciągłego spełniania, a nawet wyprzedzania oczekiwań gości
    • Umiejętność logicznego myślenia, wysoka komunikatywność i dokładność
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu Opera Property Management będzie dodatkowym atutem

    Nie zarezerwowałe(a)ś sobie innej posady? Dołącz do nas! :)

    Aby aplikować na powyższe stanowisko i stać się członkiem naszego zespołu, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne za pomocą przycisku APLIKUJ

    Koniecznie w tytule maila wpisz nr referencyjny tego ogłoszenia: AgRez01

    Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z najlepszymi kandydatami :)

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Deo Hotel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-748 Gdańsk, ul. Chmielna 10 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Deo Hotel Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 80-748 Gdańsk ul. Chmielna 10 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."

    Radisson Hotel & Suites Gdansk

    ul. Chmielna 10
    80-748 Gdańsk