Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent – Manager ds. rozwoju sieci sprzedaży – rynki zagraniczne

Big Star

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie sieci dystrybucji odzieży marki BIG STAR poprzez pozyskiwanie partnerów biznesowych poprzez eksplorację rynków w internecie oraz m.in. podczas największych branżowych imprez targowych

  • nawiązywanie współpracy biznesowej i budowanie długofalowych relacji z klientami B2B na rynkach zagranicznych

  • wdrażanie planów sprzedażowych (estymacja sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych w zależności od potrzeb partnerów, koordynacja zamówień, wizyty handlowe, szkolenia produktowe, przygotowywanie raportów działań) prowadzenie prezentacji sprzedażowo-marketingowych dla partnerów podczas targów i wizyt handlowych;

  • współtworzenie strategii sprzedaży eksportowej na rynkach zagranicznych

Nasze wymagania

  • nie boisz podejmować się wyzwań

  • jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i pełną pasji

To oferujemy

  • jasno określone prowizje za pozyskanie klienta/ utrzymanie relacji sprzedażowej z klientem

  • niezależną współpracę umożliwiającą rozwój

Big Star

„BIG STAR LIMITED” to polska Firma odzieżowa.

Obecnie posiada ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, konsekwentnie rozwijając sieć sprzedaży.

Przede wszystkim jednak „BIG STAR LIMITED” to ludzie; ambitni, zaangażowani i pełni pasji.

To osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań.

Zostań jednym z Nas. Dołącz do Naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy