Logo Pracuj.pl

Agent - Mobilny Sprzedawca

ABC NA KOŁACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprzedaży i obsługa Klienta
  • Składanie zamówień i dbanie o ekspozycję asortymentu
  • Utrzymanie wysokich standardów sklepu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • Kaucja zwrotna (tylko 3 500zł) w celu zabezpieczenia pojazdu i sprzętu
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie, szczególnie w relacjach z Klientami

To oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie nie mniejsze niż 4 tys. złotych netto
  • Dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Kompletny system kasowy laptop, skaner, drukarka oraz telefon służbowy
  • Specjalistyczny, wysokiej jakości pojazd-sklep z całkowitym zatowarowaniem
  • Wysokie dofinansowanie paliwa oraz strat towarowych
  • Ubezpieczenie OC/AC
  • Samochód zastępczy w razie awarii
  • Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej - przejrzyste warunki współpracy i terminowe wypłaty

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop
  • konkursy z nagrodami
  • ubezpieczenie OC/AC

ABC NA KOŁACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

abc na kołach to jedyna w Polsce sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Agent - Mobilny Sprzedawca, Częstochowa