Oferta pracy

Agent - Mobilny Sprzedawca

ABC NA KOŁACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprzedaży i obsługa Klienta

  • Składanie zamówień i dbanie o ekspozycję asortymentu

  • Utrzymanie wysokich standardów sklepu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

  • Kaucja zwrotna (tylko 3 500zł) w celu zabezpieczenia pojazdu i sprzętu

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie, szczególnie w relacjach z Klientami

To oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie nie mniejsze niż 4 tys. złotych netto

  • Dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny

  • Umowę na czas nieokreślony

  • Kompletny system kasowy laptop, skaner, drukarka oraz telefon służbowy

  • Specjalistyczny, wysokiej jakości pojazd-sklep z całkowitym zatowarowaniem

  • Wysokie dofinansowanie paliwa oraz strat towarowych

  • Ubezpieczenie OC/AC

  • Samochód zastępczy w razie awarii

  • Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej - przejrzyste warunki współpracy i terminowe wypłaty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • konkursy z nagrodami

  • ubezpieczenie OC/AC

ABC NA KOŁACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

abc na kołach to jedyna w Polsce sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Przewiń do profilu firmy