Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Agent - Mobilny Sprzedawca

    ABC NA KOŁACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

    • Piaseczno

      Piaseczno, mazowieckie
    • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
    • kontrakt B2B
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie sprzedaży i obsługa Klienta

    • Składanie zamówień i dbanie o ekspozycję asortymentu

    • Utrzymanie wysokich standardów sklepu

    Nasze wymagania

    • Prawo jazdy kategorii B

    • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

    • Kaucja zwrotna (tylko 3 500zł) w celu zabezpieczenia pojazdu i sprzętu

    • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie, szczególnie w relacjach z Klientami

    To oferujemy

    • Gwarantowane wynagrodzenie nie mniejsze niż 4 tys. złotych netto

    • Dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny

    • Umowę na czas nieokreślony

    • Kompletny system kasowy laptop, skaner, drukarka oraz telefon służbowy

    • Specjalistyczny, wysokiej jakości pojazd-sklep z całkowitym zatowarowaniem

    • Wysokie dofinansowanie paliwa oraz strat towarowych

    • Ubezpieczenie OC/AC

    • Samochód zastępczy w razie awarii

    • Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej - przejrzyste warunki współpracy i terminowe wypłaty

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • komputer do użytku prywatnego

    • ryczałt na paliwo

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • pikniki rodzinne

    • dodatkowy urlop

    • konkursy z nagrodami

    • ubezpieczenie OC/AC

    ABC NA KOŁACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    abc na kołach to jedyna w Polsce sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

    Przewiń do profilu firmy