Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości - Doradca ds. Nieruchomości - Pośrednik w obrocie nieruchomościami

WITKOWSKI&RAJTER sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 00030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 25
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży oraz wynajmu

  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

  • Prezentowanie nieruchomości

  • Negocjacje warunków transakcji

  • Pomoc Klientom w całym procesie sprzedaży/zakupu nieruchomości

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Świetny rozmówca - nawiązywanie relacji nie sprawia Ci problemów

  • Godny zaufania - budujesz długotrwałe relacje

  • Zdeterminowany do działania - zawsze chciałeś od życia czegoś więcej, realizujesz swoje cele na 100%

To oferujemy

  • KNOW-HOW - ponad 7 lat Naszych doświadczeń daje Nam niesamowitą przewagę konkurencyjną

  • SZKOLENIA - podstawowe, zaawansowane oraz zewnętrzne - organizujemy je regularnie online oraz stacjonarnie

  • LIDERA - wsparcie pod telefonem 24/7

  • POMOC W BUDOWANIU MARKI OSOBISTEJ - wizerunek i świetne postrzeganie przez klientów to podstawa sukcesu w branży

  • PEŁNE WSPARCIE - prawne, administracyjne, marketingowe i sprzedażowe

  • SŁUŻBOWY TELEFON - oraz dodatkowe narzędzia do pracy

  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU - budowanie swojego zespołu sprzedażowego oraz prowadzenie własnego oddziału firmy

  • NIEPOWTARZALNĄ ATMOSFERĘ - Witkowski&Rajter to przede wszystkim wspaniały zespół - atmosferę zawsze tworzą ludzie

  • PRACĘ NA UMOWACH WYŁĄCZNYCH - skuteczność sprzedaży na poziomie 93%

  • WYSOKIE WYNAGRODZENIA - prowizyjne, zależne wyłącznie od Twojego zaangażowania [średnie miesięczne zarobki agenta poświęcającego 8 godzin dziennie na pracę, po przejściu okresu wdrożeniowego to ponad 10000 zł netto! A ile zarabiają najlepsi? 15, 20, czasem nawet 30 tysięcy i więcej]!

O nas

Wierzymy, że zmieniamy rynek pośrednictwa nieruchomości w Polsce.

Wyznaczamy nowe standardy.

Skutecznie pomagamy w sprzedaży nieruchomości.

Witkowski&Rajter Sp. z o.o. - Twój Partner w Nieruchomościach.

Zapraszamy Cię do świata nieruchomości: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, inwestowanie oraz rozwój osobisty w jednym miejscu!

Jesteśmy firmą, która bardzo szybko i świadomie rozwija się w całej Polsce.

Kreujemy nowe standardy na rynku pośrednictwa sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości w Polsce.

Pracujemy tylko na umowach wyłącznych, bardzo indywidualnie podchodząc do każdego Klienta.

Klienci doceniają Nas za jakość usług oraz skuteczność (sprzedajemy 9 na 10 pozyskanych nieruchomości).

Nasza ocena przez Klientów w opiniach Google to 4.8/5.

Obecnie poszukujemy bardzo ambitnych osób na stanowisko Agenta Nieruchomości, którzy w przyszłości będą mieli możliwość zostania Naszymi Dyrektorami Oddziałów.

JESTEŚ ZDETERMINOWANY ŻEBY ODNIEŚĆ SUKCES?

Nasz zespół składa się z ambitnych, samodzielnych i niesamowicie zdeterminowanych agentów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Jesteś na początku swojej kariery, masz doświadczenie w sprzedaży czy dopiero chcesz się wszystkiego nauczyć?

Jeśli podzielasz nasze wartości, nie akceptujesz przeciętności, dążysz do ciągłego rozwoju, zależy Ci na etycznym i rzetelnym działaniu - z pewnością znajdziesz miejsce w naszym zespole niezależnie od tego czy masz doświadczenie w sprzedaży nieruchomości!

Agent Nieruchomości - nauczymy Cię wszystkiego.