Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości

PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 30/32

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami (m.in. stały kontakt z Klientem, prezentacja nieruchomości)

  • Pozyskiwanie nowych ofert oraz obsługa Klienta Kupującego

  • Realizacja celu indywidualnego oraz zespołu

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz współpracownikami

Nasze wymagania

  • Determinacja w dążeniu do celu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Otwartość oraz pozytywne nastawienie

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

To oferujemy

  • Najlepsze warunki finansowe (wysokie prowizje + podstawowe wynagrodzenie)

  • Wsparcie w działaniach w postaci specjalnie dedykowanego Działu Wsparcia Agenta (specjaliści z zakresu m.in. marketingu, fotografii)

  • Solidne szkolenia wdrożeniowe oraz cykliczne szkolenia w ramach Akademii Agenta Nieruchomości

  • Możliwość awansu w ścieżce kariery zawodowej

  • Wysokiej jakości narzędzia do pracy

  • Szeroko rozbudowany system motywacyjny

  • Współpracę z największą agencją nieruchomości w Trójmieście

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników