Logo Pracuj.pl

Agent nieruchomości

MO Real EstateO firmie

3 000–50 000
netto (+ VAT) / mies.

MO Real Estate

Aleja Zwycięstwa 54

Aniołki

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi relacji (na terenie Trójmiasta)
  • Prezentacje nieruchomości
  • Praca na portfelu klientów powyżej 1 mln zł
  • Przygotowywanie działań marketingowych
  • Przygotowywanie transakcji sprzedaży i najmu
  • Analiza i kompletowanie dokumentacji

Podział czasu pracy

60%

pozyskanie nieruchomości/strategia/sprzedaż

20%

praca biurowa

10%

marketing/eventy

10%

budowanie relacji

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat posiada doświadczenie w pracy z klientem, głównie z segmentu nieruchomości
  • Posiada doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych
  • Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą
  • Jest komunikatywny, zaangażowany, lojalny, nastawiony na sukces i rozwiązania, lubi pracować w zespole
  • Interesuje się rynkiem nieruchomości oraz rynkiem lokalnym i posiada wiedzę w tym zakresie

To oferujemy

  • Rozwój kariery w sprzedaży dóbr luksusowych
  • Realizacje transakcji kupna/sprzedaży powyżej 1 mln zł
  • Pracę na najlepszych nieruchomościach – od Yacht Parku w Gdyni po Brabank w Gdańsku
  • Sprzęt marki Apple (Macbook plus Iphone)
  • Po osiągnięciu określonego planu sprzedaży auto z segmentu luksusowego

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

MO Real Estate – Agencja nieruchomości luksusowych działająca w Trójmieście. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości śródmiejskich i nadmorskich.

www.moestate.pl

Agent nieruchomości, Aleja Zwycięstwa 54, Aniołki, Gdańsk