Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości

Preston Nieruchomości

umowa zlecenie, umowa agencyjna
5 00030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Doradca ds. Nieruchomości, to osoba, która jest gwarantem transakcji kupna lub sprzedaży nieruchomości, a więc jej zabezpieczeniem. Agent raz poszukuje nieruchomości, a kiedy indziej chętnych na ich kupowanie, wszystko zależy od zlecenia. To właśnie od liczby tych zleceń zależy finalna wysokość Twojego wynagrodzenia, a w nieruchomościach, gdy ktoś jest kontaktowy, szybko rozwija sieć kontaktów, która pomaga mu wejść w zawód profesjonalnego agenta nieruchomości.

Nasze wymagania

Wymagania:

Chęć stałego rozwoju

Posiadanie rozwiniętej empatii

Nieustępliwość i konsekwencja w dążeniu do celu

Dyspozycyjność czasowa

Mile widziane doświadczenie w agencji nieruchomości

Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z

partnerami i klientami firmy

To oferujemy

Oferujemy:

Wynagrodzenie na zasadzie prowizji zależnej od wartości przeprowadzonej przez Ciebie transakcji sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości.

Oferujemy Ci jako naszemu Doradcy możliwość pośredniczenia w transakcjach finansowania nieruchomości, czyli kredytach hipotecznych oraz pośredniczenia w udzielaniu pozostałych rodzajów kredytów, więc Twoje wynagrodzenie może, dzięki temu niekiedy, w łatwy sposób pomnożyć się x2

Będziesz mógł również zaoferować swoim klientom pomoc w różnego rodzaju usługach dodatkowych związanych z nieruchomościami, np. remonty, usługi projektantów, usługi wykończeniowe itd. - na których również zarabiasz

Współpracę na zasadzie umowy B2B lub umowy zlecenia

Wysokość Twojej wypłaty zależy od liczby zamkniętych transakcji sprzedaży, kupna lub najmu w miesiącu

Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenia, dzięki którym zostaniesz szybko i porządnie przygotowany do wykonywania zawodu

Będziesz mieć swojego opiekuna, menedżera, który będzie wspierał Cię w Twojej pracy

Marketing – zapewniamy Tobie ofensywne i skuteczne akcje marketingowe, które pomogą w szybkiej sprzedaży nieruchomości

Zgrany zespół, zadbamy o to, aby zespół, w którym będziesz pracował był zgrany i entuzjastycznie nastawiony na sukces

Niezbędne narzędzia typu: telefon, laptop, wizytówki itp.

O nas

Agencja nieruchomości PRESTON to firma, której celem jest stać się liderem branży. Wiemy, że aby to osiągnąć, musimy stworzyć grono najlepszych ludzi, którzy kochają swoją pracę. Marzysz o prestiżowej pracy, w której możesz pomagać innym? Zgłoś się do nas, rozwijaj swoją karierę i stań się człowiekiem sukcesu z PRESTON! Rekrutujemy osoby na stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości