Agent Nieruchomości iBuying- Specjalista ds. Obsługi i Sprzedaży nieruchomości

IHOMES sp. z o.o.

10 00050 000 netto (+ VAT) / mies.

Grzybowska 62

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spotkań z Klientami oraz prezentowanie nieruchomości

  • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji do transakcji

  • Negocjacje najlepszych warunków umów i mediowanie między klientami

  • Kompleksowa obsługa klientów sprzedających i kupujących

  • Raportowanie działań w systemie CRM

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Rozpoznawanie potrzeb i możliwości klientów, oferowanie usług dopasowanych do ich potrzeb

Nasze wymagania

  • Szukasz miejsca, w którym chcesz rozwijać pod okiem profesjonalistów swoje dotychczasowe kompetencje oraz jesteś nastawiony na dalszy rozwój

  • Jeżeli jesteś osobą, która chce uczestniczyć w procesie zmiany dotychczasowego wizerunku i roli agenta nieruchomości i uważasz, że jesteś osobą świadomą i rzetelną

  • Zależy Ci na tym żeby oprócz obsługi własnego portfela klientów otrzymywać dodatkowo gotowe leady do współpracy

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży (warunek konieczny) i uważasz, że jesteś dobrym handlowcem

  • Z łatwością nawiązujesz kontakty, jesteś otwarty i lubisz opowiadać historie

  • Jesteś zdyscyplinowany, zmotywowany i zorientowany na cel

  • Jesteś samodzielny i zadaniowy

  • W biznesie cenisz etykę, kulturę osobistą i stosujesz biznesowy dress code

  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umówione spotkania z klientami zainteresowanymi sprzedażą mieszkania-”brak zimnych telefonów”

  • Możliwość osiągania ponadprzeciętnego wynagrodzenia w dostosowanej formie do Twoich potrzeb

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

  • Możliwość współtworzenia i bycia częścią nowoczesnego projektu na rynku nieruchomości

  • Pracę w niesamowicie zmotywowanym zespole

  • Wdrożenie przygotowujące do pracy pod okiem bardzo doświadczonych specjalistów i pakiet szkoleń stale podnoszących kwalifikacje

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon laptop)

  • Skuteczne narzędzia wspierające sprzedaż (pełen wachlarz dostępnych na rynku narzędzi marketingowych takich jak profesjonalne sesje zdjęciowe, home staging filmy promujące nieruchomości, spacer 3D i wiele innych)

  • Możliwość proponowania klientom unikatowych usług takich jak zakup mieszkania przez spółkę ihomes za gotówkę

  • Topowe biuro w centrum Warszawy- “Wework”

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

“Twoja osobista marka to obietnica dla Twoich klientów...Obietnica jakości, spójności, kompetencji i niezawodności.” - Jason Hartman

iHomes

Wycena, decyzja, transakcja.

Dzięki zaawansowanej technologii przyspieszamy proces kupna i sprzedaży nieruchomości.

Udostępniamy darmową i wiarygodną wycenę mieszkania opartą o rzeczywiste dane transakcyjne jak i również o dane ofertowe. Przedstawimy ofertę szybkiego odkupu za gotówkę przez spółkę iHomes lub reprezentację przy sprzedaży na wolnym rynku.

Dołącz do nowoczesnej i rozwijającej się w całej Polsce firmy technologicznej i weź aktywny udział w cyfrowej rewolucji w branży nieruchomości.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, ambitną, nie bojącą się wyzwań i chcesz mieć wpływ na rzeczywistość to dołącz do naszego zespołu, który jest świadomy, współpracuje ze sobą, realizuje potrzeby, wzajemnie się inspiruje i stale rozwija.

iHomes jest platformą łącząca w płynny sposób rynek inwestycyjny z branżą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Budujemy ogólnopolską markę, która pełni rolę gwaranta w bezpiecznym procesie sprzedaży nieruchomości.

Jesteśmy jedną z pierwszy firm z obszaru iBuyingu w Polsce, dlatego jeżeli chcesz brać udział w ewolucji rynku nieruchomości razem z nami wyślij do nas swoje CV a my w ciągu kilku dni odpowiemy na nie.

Przewiń do profilu firmy