Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dworak Development Klaudiusz Dworak z siedzibą w: ul. Ceglana 66, 40-514 Katowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent nieruchomości

Dworak Development

5 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność.

  • Budowanie bazy klientów.

  • Prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów.

  • Opracowywanie planów marketingowych sprzedaży nieruchomości.

  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacje nieruchomości.

  • Kompleksowa obsługa transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

  • Współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań.

  • Monitorowanie nowych ofert pojawiających się na portalach.

Nasze wymagania

  • Podstawą naszej firmy jest doskonały zespół sprzedażowy, w którym uczymy się od siebie nawzajem, bo każdy z osobna, to kopalnia bezcennej wiedzy dostępna na wyciągnięcie ręki, dlatego zależy nam na ludziach z doświadczeniem w sprzedaży, by wnieść kolejne, nowe wartości w nasze progi.

  • Systematyczność i pracowitość, ambitność i przedsiębiorczość, to cechy, których szukamy w kandydatach, bo to one cechują ludzi sukcesu, a na takich nam zależy.

  • Musisz też lubić zarabiać pieniądze, praca której przyświeca idea jest świetna, ale praca dla samej idei już nie.

  • Umiejętność aktywnego słuchania i trafne rozpoznawanie potrzeb oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji, to podsumowanie tego z czym mamy do czynienia w niemal każdej transakcji, jeśli to potrafisz, to będzie Ci znacznie łatwiej.

  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja, bo oczywistym jest, że każdy członek naszego zespołu jest wizytówką naszej firmy.

  • Dążenie do realizacji założonych celów- Twój sukces to nasz sukces, a my lubimy je osiągać.

  • Prawo jazdy kat. B, bo autobusem ciężko gdziekolwiek dotrzeć na czas.

  • Własny telefon, laptop, samochód.

Mile widziane

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość Social Mediów.

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Szkolenie licencyjne Pośrednika w obrocie nieruchomościami.

  • Wdrożenie przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości.

  • Wsparcie doświadczonego mentora, na którego zawsze będziesz mógł liczyć.

  • Wsparcie administratora biura, który pomoże Ci w prowadzeniu każdej transakcji.

  • Cykliczne szkolenia z indywidualnie wybranej tematyki (prawne, sprzedażowe, menadżerskie).

  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność.

  • Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów.

  • Umowa B2B.

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (dystrybucja ogłoszeń na najpopularniejsze portale, reklamy w Social media, sesje fotograficzne, banery reklamowe, spacery 3D, filmy z drona, home staging).

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe (dedykowane oprogramowanie CRM, MLS).

  • Model wynagrodzeń, który maksymalizuje osiąganie wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!

  • Dobrze zlokalizowane, nowoczesne biuro.

  • Pracę ze specjalistami w zakresie prawa, marketingu, social-mediów i nowych technologii.

  • Partnerską atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami

Dworak Development to firma stworzona przez młodych ludzi, którzy wiedzą jak duży potencjał posiada branża nieruchomości i jak wiele można w niej zmienić na lepsze. Jesteśmy dla tych, którzy chcą coś sobą realnie wnieść, bo zależy nam na ciągłym rozwoju, dlatego uważnie słuchamy i chcemy byś był częścią zespołu, który ma coś do powiedzenia i tworzy naszą firmę, a nie tylko w niej pracuje.

Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem, by oddać to w jakości usług jakie oferujemy i odzwierciedlić w satysfakcjonujących zarobkach na bardzo wysokim poziomie, przez to wszystko praca stała się częścią naszego życia, a nie nudnym i monotonnym obowiązkiem, dla Ciebie może stać się tym samym i na tym nam zależy.

Przewiń do profilu firmy

O nas:

• Wyłącznie licencjonowani Agenci

• Członkostwa w stowarzyszeniach rynku nieruchomości

• Dziesiątki szkoleń

• Wszechstronna wiedza

• Rozległe doświadczenie

• Najnowsze technologie

• Nowoczesne rozwiązania

• Współpraca z najlepszymi specjalistami branży kredytowej

to wszystko mamy, tym wszystkim dysponujemy i posługujemy się na co dzień,

ale kim jesteśmy?

Można nas nazwać pasjonatami sprzedaży, niecierpliwymi nowych wyzwań.

Empatycznymi towarzyszami ludzkich historii.

Entuzjastami cudzych sukcesów, w których możemy mieć swój udział.

Fajnymi ludźmi, którzy wiedzą, że by coś wziąć, trzeba najpierw coś z siebie dać…

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Agenta nieruchomości.