Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości Komercyjnych

Jacek Sojecki NIERUCHOMOŚCI SOJECCY O firmie

  • Płocka 5A, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jacek Sojecki NIERUCHOMOŚCI SOJECCY

Płocka 5A

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie w imieniu biura sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Trójmieście i okolicach,

  • spotkania z klientami oraz potencjalnymi klientami biura,

  • współorganizowanie kampanii sprzedażowych,

  • ewidencję dokumentów związaną z gospodarowanie nieruchomościami,

  • reprezentowanie Biura Nieruchomości w kontaktach zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe, średnie kierunkowe, związane z gospodarką nieruchomościami i komercjalizacją nieruchomości, bądź wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze,

  • posiadasz minimum trzyletnie doświadczenie w pośrednictwie w handlu i komercjalizacji nieruchomości, lub ogromną determinację w osiągnięciu osobistego sukcesu w działalności na rynku nieruchomości,

  • znasz się na sprzedaży nieruchomości gruntowych i lokalowych,

  • potrafisz obsłużyć najem lokali, ale nie jest ci również obce wykańczanie lokali mieszkalnych,

  • potrafisz rozmawiać z ludźmi i wsłuchiwać się w potrzeby Klientów,

  • jesteś zdeterminowany w osiąganiu celów,

  • posiadasz umiejętność planowania czasu pracy i kolejności wykonywania zadań,

  • posiadasz własne auto,

  • jesteś gotowy na wysokie prowizje od wyników (zaczynamy od 40 proc., jednak przy twojej dużej skuteczności możliwa jest prowizja nawet na poziomie 70 proc.).

To oferujemy

  • wygodną formę współpracy w oparciu o umowę B2B,

  • wysokie prowizje od wyników,

  • atrakcyjne szkolenia,

  • nienormowany czas pracy,

  • doskonałą atmosferę pracy i wsparcie współpracowników,

  • nieograniczone możliwości rozwoju.

O nas

Jesteśmy profesjonalną agencją nieruchomości nastawioną na bliską i partnerską relację z klientem.

Działamy nieszablonowo i nieprzerwalnie na terenie Trójmiasta i okolic od 2003 roku.

Biuro Nieruchomości Jacek Sojecki Nieruchomości Sojeccy w Gdyni, ul. Płocka 5A poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Agenta Nieruchomości Komercyjnych.