Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości

Pan Broker Sp. z o.o.

Westerplatte 18

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;

  • pozyskiwanie ofert za pomocą nowoczesnych narzędzi;

  • przygotowywanie ogłoszeń;

  • negocjacje warunków transakcji i umów;

  • pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży i pracy z klientem;

  • dobrej organizacji i samodyscypliny;

  • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej;

  • chęci rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • najwyższe stawki prowizyjne na rynku;

  • wynagrodzenie bazowe w pierwszych miesiącach współpracy;

  • elastyczny czas pracy;

  • pracę w zespole specjalistów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem;

  • pełen pakiet bezpłatnych szkoleń wdrażających do pracy agenta;

  • system bezpłatnych szkoleń okresowych dla ciągłego podnoszenia kompetencji;

  • narzędzia do pracy tj. smartfon, służbowy laptop;

  • dostęp do narzędzi sprzedażowych (CRM) oraz pozyskiwania ofert;

  • zaplecze nowoczesnych rozwiązań do promocji i prezentacji nieruchomości tj. profesjonalny sprzęt fotograficzny lub fotograf, gimbal do nagrywania filmów, kamera do wirtualnych spacerów, dron oraz programy tj. Photoshop i Lightroom;

  • zakres szkoleń z tematyki rynku nieruchomości oraz używanych narzędzi praktycznych

  • możliwość sprzedaży komplementarnej dzięki której można budować dodatkowych dochód.

Nowo otwarte biuro poszukuje nowych kandydatów na stanowisko Agenta Nieruchomości w Krakowie. Jako firma oferujemy kompleksową obsługę rynku nieruchomości począwszy od obrotu po finansowanie ich zakupu. Jesteśmy miejscem dla osób ceniących możliwość ciągłego rozwoju i samodoskonalenia.

Szukamy osób zarówno z doświadczeniem w rynku jak również osób chcących rozpocząć swoją drogę w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów jakim jest branża nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy