Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości

RE/MAX SMARTO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy zarówno pośredników i agentów z doświadczeniem, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery. Praca w nowoczesnym biurze w Warszawie.

Nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie do życia i pasja

  • profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista

  • wysoki poziom etyki zawodowej

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielność

  • umiejętności negocjacyjne

  • komunikatywność

  • wysokie zdolności interpersonalne

  • gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji

  • dyspozycyjność

  • obsługa komputera, prawo jazdy

Mile widziane

  • doświadczenie w handlu

To oferujemy

  • wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych

  • europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe, dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem nieruchomości

  • europejskie certyfikowane szkolenia uzupełniające i zaawansowane, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się skutecznie

  • wsparcie doświadczonego mentora, na którego zawsze będziesz mógł liczyć

  • rozpoznawalność – jako agent RE/MAX już od samego początku Twojej działalności

  • sprawdzony model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!

  • przejrzystą ścieżkę kariery – otrzymasz jasne zasady, wskazówki, jak możesz zbudować swoją karierę w branży nieruchomości

  • korzystania z międzynarodowego systemu wzajemnych poleceń (referrals), dzięki któremu będziesz miał możliwość współpracy z agentami nieruchomości z całego świata

  • wsparcie marketingowe – gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku, a także do promocji pozyskanych nieruchomości

  • możliwość udziału w międzynarodowych spotkaniach, konferencjach, konwencjach RE/MAX, należąc do społeczności RE/MAX, masz możliwość nawiązania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń z bardzo doświadczonymi agentami nie tylko w Polsce ale z całego świata

RE/MAX SMART

RE/MAX to międzynarodowa sieć biur nieruchomości działająca od ponad 47 lat i obecna

w ponad 115 krajach.

Ponad 8300 biur RE/MAX i ponad 128 000 agentów na całym świecie.

Ponad 2000 biur RE/MAX i 25 000 agentów w Europie.

30 biur RE/MAX i ponad 300 agentów w Polsce.

Przewiń do profilu firmy