Logo Pracuj.pl

Agent Nieruchomości

RE/MAX SMARTO firmie

10 000–30 000
netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy zarówno pośredników i agentów z doświadczeniem, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery. Praca w nowoczesnym biurze w Warszawie.

Nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia
  • cechuje Cię profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista
  • prezentujesz wysoki poziom etyki zawodowej
  • posiadasz umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i jesteś samodzielny/a
  • jesteś komunikatywny/a
  • masz umiejętności negocjacyjne
  • posiadasz wysokie zdolności interpersonalne
  • jesteś gotowy/a do podnoszenia własnych kwalifikacji
  • jesteś dyspozycyjny/a
  • sprawnie obsługujesz komputer i posiadasz prawo jazdy
  • jesteś gotowy/a do założenia działalności gospodarczej

Mile widziane

  • posiadasz doświadczenie w handlu

To oferujemy

  • WIEDZĘ, z którą zyskasz możliwość pracy wyłącznie na umowach ekskluzywnych.
  • EUROPEJSKIE CERTYFIKOWANE SZKOLENIA, a wraz z nimi umiejętności profesjonalnej i skutecznej sprzedaży jako agent/ka nieruchomości przeprowadzający/a transakcje na światowym poziomie.
  • WSPARCIE DOŚWIADCZONEGO MENTORA, który pozostaje do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz.
  • WSPARCIE MAGANERA BIURA – sprawy administracyjne, marketingowe i sprzedażowe załatwisz bez trudu.
  • SPRAWDZONY MODEL WYNAGRODZEŃ, z którym osiągniesz bardzo wysokie dochody, a to ile będziesz zarabiać, zależało będzie tylko od Ciebie!
  • PRACĘ W NOWOCZESNYM BIURZE – działamy w komfortowym i przyjaznym biurze w Warszawie, gdzie zawsze możesz liczyć na pomoc życzliwych kolegów i koleżanek po fachu.
  • ROZPOZNAWALNOŚĆ ŚWIATOWEJ MARKI – agenci RE/MAX to synonim profesjonalizmu i jakości usług, co na rynku w branży nieruchomości jest ogromnym atutem!
  • Benefity:
  • Międzynarodowe certyfikaty
  • Certyfikowane szkolenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Program rekomendacji pracowników
  • Spotkania integracyjne

Kochasz pracę z ludźmi? Cenisz swoją niezależność, a jednocześnie nie ustajesz w rozwoju i lubisz wyzwania? Być może szukasz nowej ścieżki kariery, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła, da motywację do działania, a przy okazji dużo satysfakcji i wysokie zarobki? Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco – TO ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do RE/MAX SMART i poznaj branżę nieruchomości od podszewki!

Czujesz, że praca w RE/MAX to coś dla Ciebie? Bez względu na to czy masz już doświadczenie w sprzedaży nieruchomości czy też nie – Zapraszamy na kontaktu!

Umów się z nami na spotkanie, a znajdziesz odpowiedź na pytania:

• Jak i ile możesz zarabiać w branży nieruchomości?

• Na czym polega praca agenta nieruchomości?

• Jak zostać agentem RE/MAX i zdobyć ciekawy zawód bez względu na wiek?

• W jaki sposób międzynarodowa marka RE/MAX może Ci pomóc w osiągnięciu Twoich własnych celów?

Odkryj wraz z nami tajniki pracy agenta!

Dołącz do zespołu, który osiąga sukcesy i podbij z nami kolejne rekordy sprzedaży nieruchomości!

W RE/MAX czekamy na Ciebie z otwartymi możliwościami !

RE/MAX SMART to międzynarodowe biuro nieruchomości, które plasuje się w ścisłej czołówce biur nieruchomości w Polsce.

Oferujemy unikatowe, certyfikowane szkolenia agentów nieruchomości oparte na 50-letnim doświadczeniu najlepszych mentorów na świecie. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych modelach sprzedażowych.

Ja nazywam się Rafał Bielecki i jako właściciel biura, w którym działamy w ponad 25 osobowym zespole zapraszam Cię do współpracy. Oferuję wsparcie merytoryczne na każdym etapie procesu wdrażania do pracy agenta nieruchomości, a na przeprowadzanym przeze mnie międzynarodowym szkoleniu sprzedażowym certyfikowanym przez RE/MAX wprowadzę Cię w świat nieruchomości.

Jako członek mojego zespołu zyskujesz niepowtarzalny serwis ofert, wraz z którym wspomogę Cię w uzyskaniu najwyższych standardów pożądanych na rynku nieruchomości. Moje proaktywne wsparcie w zarządzaniu procesami sprzedaży w obrocie nieruchomościami, jak i strategią rozwoju biura pod względem marketingu, sprzedaży i wizerunku sprawią, że wspólnie osiągniemy sukces!

Agent Nieruchomości, mazowieckie