Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent nieruchomości – Odnawialne Źródła Energii (OZE)

MQ Energy Sp. z o.o.

4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Akwizycja lokalizacji pod projekty OZE.

  • Weryfikacja potencjalnych lokalizacji farm fotowoltaicznych i wiatrowych.

  • Negocjacje i zawieranie umów dzierżawy zabezpieczających prawa do gruntu.

  • Prowadzenie procedury administracyjnej uzyskiwania niezbędnych pozwoleń.

  • Koordynacja procesu projektowego pomiędzy właścicielami nieruchomości, urzędami gmin, powiatów i innymi uczestnikami postępowania administracyjnego.

  • Analiza i uzgodnienie warunków przyłączenia instalacji do sieci z operatorem energetycznym.

  • Ustanawianie służebności przesyłu dla zaprojektowanej trasy kablowej instalacji OZE.

Nasze wymagania

  • Znajomości rynku nieruchomości.

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy, zdolność samodzielnego działania.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz zdolności interpersonalne.

  • Umiejętności negocjacyjne.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Mile widziana znajomość procedury realizacji projektów OZE.

To oferujemy

  • Umowę o pracę / B2B.

  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.

  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne.

  • Szerokie możliwości rozwoju.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Niekorporacyjną atmosferę.

O nas

Od 2012r. działamy w sektorze energii odnawialnej w Polsce. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją, wolnostojących elektrowni słonecznych oraz farm wiatrowych na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko agenta nieruchomości, z całej Polski. Po uzyskaniu pełnej samodzielności w wykonywaniu obowiązków praca o charakterze zdalnym z okresowymi wizytami w centrali w Tychach.