Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent nieruchomości

MUVON Nieruchomości

umowa zlecenie
7 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne umawianie spotkań z klientami

  • odbywanie spotkań z klientami

  • oględziny nieruchomości

  • przeprowadzanie analizy rynku nieruchomości

  • podpisywanie umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

  • kompleksowa obsługa ofert i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • prezentacja nieruchomości

Nasze wymagania

  • pozytywna postawa i silna motywacja do pracy

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami

  • znakomita organizacjia czasu

  • umiejętność planowania

  • determinacja w dążeniu do celu

  • samodyscyplina i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • szansa na dobre zarobki

  • sprawne i przyjazne wdrożenie

  • nasze know-how dla Ciebie

  • solidne umowy biznesowe

  • sprawne działanie naszej organizacji

  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb

  • dostęp do nowoczesnych szkoleń sprzedażowych, negocjacyjnych i motywacyjnych w wersji online

  • możliwość dopasowania dochodu pasywnego

  • przestrzeń wypełniona atmosferą życzliwości, wsparcia i dobrej energii

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

DLACZEGO MY?

CZYM DLA CIEBIE JEST PRACA MARZEŃ? CZY CHCIAŁBYŚ:

● rozwinąć skrzydła i wykazać się kreatywnością

● mieć dostęp do bogatego pakietu szkoleń

● mieć satysfakcjonujące zarobki

● cieszyć się przyjazną atmosferą i poczuciem wsparcia

● mieć elastyczny czas pracy

● mieć wpływ na swoją karierę i samemu określać swoje cele

JEŚLI TWOJA ODPOWIEDŹ BRZMI“TAK”

Zostań Agentem MUVON i zarabiaj w nieruchomościach

razem z nami idź do przodu. Zapraszamy do MUVON Nieruchomości - jedynej w Polsce

firmy stworzonej przez Agentów dla Agentów.

Nasz system prowadzenia firmy i wsparcia wszystkich Agentów jest tak dobrze

zorganizowany, że pracując z nami nawet w trudnych czasach możesz czuć się bezpiecznie.

Nie oczekujemy doświadczenia w branży nieruchomości, ponieważ wszystkiego Cię

nauczymy. Dla nas najważniejsze jest to, jaką masz osobowość i jakie wartości są dla Ciebie

istotne.

W naszej firmie ważna jest wzajemna życzliwość, wsparcie i współpraca.

Praca Agenta Nieruchomości to bardzo odpowiedzialne zajęcie, dlatego szukamy osób,

które są skrupulatne, rzetelne i potrafią wziąć odpowiedzialność za swoje działania.

U nas dużo się dzieje, dlatego ważne, abyś posiadał bardzo dobrą organizację czasu,

samodyscyplinę i determinację w dążeniu do celu.

Jaki jest przepis na Twój sukces?

Odpowiedź jest prosta:

Twoje zaangażowanie i nasze know how. Już dziesiątki agentów znalazło u nas swoje

miejsce. Chcesz być jednym z nas? Nie przegap swojej szansy.

PAMIĘTAJ!

“Jeśli myślisz, że przegrasz, tak się stanie. Jeśli myślisz, że wygrasz, nie masz

powodu, żeby się poddać.”

Rozwijaj własny biznes z zaufanym partnerem i miej wpływ na wysokość swojego

wynagrodzenia.

Koniecznie poznajmy się bliżej. Już teraz wyślij swoje CV

Istniejemy od 2015 roku. Przez te wszystkie lata staliśmy się wiodącym biurem

nieruchomości w województwie łódzkim. Dzięki tysiącom transakcji odznaczamy się

imponującymi osiągnięciami. Nasze nowatorskie podejście do biznesu pozwala nam

sprzedawać nieruchomości w całej Polsce

Przewiń do profilu firmy