Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent nieruchomości - Pośrednik w obrocie nieruchomościami

PERFECT PROPERTIES sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Czyżewska 3

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Perfect Properties sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko agenta /pośrednika w transakcjach sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie.

Nasze wymagania

Chętnie przyjmiemy osobę bez doświadczenia, pomożemy i wyszkolimy bez względu na wiek i wykształcenie. Jesteśmy małą firmą, złożoną z wysoko wykwalifikowanych brokerów.

Oczekujemy:

- chęci do zarabiania dużych pieniędzy

- odpowiedniego poziomu kultury osobistej

- pozytywnego sposobu myślenia

- prawa jazdy

To oferujemy

- 100 % zawodowego know-how

- wsparcie doświadczonego supervisora

- partnerską atmosferę pracy

- otwartą komunikację

- dostęp do auta służbowego

- wysokie wynagrodzenie prowizyjne. Nie wypłacamy stałego miesięcznego wynagrodzenia, przed złożeniem aplikacji prosimy o rozważenie, czy taka konstrukcja jest dla Ciebie możliwa do zaakceptowania.