Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości - Pośrednik

Topowi Agenci O firmie

kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
umowa agencyjna
5 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami.

  • Podpisywanie umów pośrednictwa.

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Marketing ofert.

  • Prezentacje nieruchomości potencjalnym klientom.

  • Doradztwo związane z obsługą transakcji.

  • Dołącz do nas i zostań niezależnym TOPOWYM AGENTEM nieruchomości!

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie, ciekawość życia oraz chęć nawiązywania nowych znajomości i budowania relacji.

  • Zaangażowanie, ambicja, kultura osobista i wysoki poziom etyki zawodowej.

  • Umiejętności negocjacyjne, wysokie zdolności interpersonalne. Dobra organizacja pracy, samodzielność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży nieruchomości, handlu, sprzedaży lub marketingu.

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie za Twoją pracę i zaangażowanie - od 50 do 100% z każdej transakcji! To Ty decydujesz o wysokości swoich własnych przychodów!

  • Wsparcie w rozwoju, żeby umożliwić Ci jeszcze większą satysfakcję i osiąganie ponadprzeciętnych zarobków. Nasi niezależni agenci, budując swoje własne biznesy, mają możliwość uzyskania wysokich obrotów. Jeśli zechcesz, takie sukcesy mogą również być TWOJE!

  • Współpracę z biurem nieruchomości z 12-letnim doświadczeniem na rynku i udokumentowanymi sukcesami.

  • Szkolenia wstępne, kompleksowy program wdrożeniowy w biurze, opiekę mentora i współpracowników oraz regularne szkolenia doskonalące.

  • Wsparcie administracyjne i merytoryczne oraz dostęp do narzędzi marketingowo-technologicznych pomagających w skutecznej sprzedaży.

  • Będziesz mieć do dyspozycji nowoczesne biuro w prestiżowej i rozwojowej lokalizacji blisko powstającej obwodnicy i przyszłej galerii Wilanów.

  • Współpracę z ambitnym i zgranym zespołem TOPOWYCH agentów nieruchomości, dla których najważniejsze są: lojalność, uczciwość, zaufanie, etyka, wzajemny szacunek, wsparcie i tolerancja, a przy okazji - dobra zabawa po dobrze wykonanej pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Topowi Agenci

Planujesz rozpoczęcie kariery w nowej branży i otwarcie się na nowe możliwości na rynku nieruchomości? Działasz już w branży, ale chcesz wejść na nowy, wyższy poziom - a przy okazji dużo więcej zarabiać?

Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy ją założyć? Rozwijaj swój własny biznes, bądź swoim własnym szefem - i sam decyduj o tym, co i kiedy robisz oraz ile zarabiasz.

Czy jesteś kimś, kto jest samodzielny i ambitny, chce zarabiać godziwe pieniądze pomagając innym w realizowaniu ich marzeń oraz pragnie uwolnić się od korporacyjnego środowiska i zapewnić sobie elastyczny czas pracy?

Zgłoś się do nas! Chętnie opowiemy o szczegółach.

Jesteśmy biurem nieruchomości z 12-letnim stażem, prowadzącym działalność od 2009 roku. Rozwijamy nasz zespół i szukamy osób kontaktowych, odpowiedzialnych, lubiących pracę z ludźmi i spełniających się w sprzedaży. Mamy na swoim koncie wieloletnie sukcesy, a także sporo dyplomów i wyróżnień - za skuteczność i wyniki.

Przewiń do profilu firmy