Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości - Pośrednik

Topowi Agenci O firmie

kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
umowa agencyjna
5 00010 000 brutto / mies.
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Topowi Agenci

Aleksandra Gieysztora 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami.

  • Podpisywanie umów pośrednictwa.

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Marketing ofert.

  • Prezentacje nieruchomości potencjalnym klientom.

  • Doradztwo związane z obsługą transakcji.

  • Dołącz do nas i zostań niezależnym TOPOWYM AGENTEM nieruchomości!

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie, ciekawość życia oraz chęć nawiązywania nowych znajomości i budowania relacji.

  • Zaangażowanie, ambicja, kultura osobista i wysoki poziom etyki zawodowej.

  • Umiejętności negocjacyjne, wysokie zdolności interpersonalne. Dobra organizacja pracy, samodzielność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży nieruchomości, handlu, sprzedaży lub marketingu.

To oferujemy

  • Agencja Topowi Agenci to wyjątkowe miejsce, gdzie praca jest przyjemnością, a nie nudną rutyną. U nas czekają na Ciebie fantastyczna atmosfera i przyjemne, swobodne środowisko pracy. Zostań TOPOWYM AGENTEM - i naszym partnerem biznesowym! Dlaczego warto do nas dołączyć? Mamy na to aż 25 argumentów!

  • 1. Najwyższe wynagrodzenie dla agenta nieruchomości - oferujemy bardzo wysokie wynagrodzenie - od 50 do 100% wygenerowanej prowizji. To najwięcej w całej branży! Tylko Ty decydujesz, ile chcesz zarabiać i wybierasz opcję najkorzystniejszą dla siebie - bez żadnych warunków.

  • 2. Kompleksowy program szkoleń dla początkujących i starszych stażem agentów. Doświadczeni trenerzy i praktycy.

  • 3. Poszkoleniowy program mentorski - już nasza w tym głowa, aby zapewnić Ci eksperckie wsparcie.

  • 4. Stały dostęp do kompendium wiedzy na naszym biurowym dysku Google.

  • 5. Sprawdzone metody działania - nauczymy Cię, jak podpisywać umowy pośrednictwa z klauzulą wyłączności.

  • 6. Bezpłatne szkolenia doskonalące - z nami nie będziesz stał w miejscu!

  • 7. Zniżki na szkolenia zewnętrzne organizowane przez biuro nieruchomości.

  • 8. Zawsze aktualne dokumenty dostępne zdalnie – 24/7! Na bieżąco konsultowane z kancelarią prawną i aktualizowane zgodnie z wymogami prawa.

  • 9. Jasne i przejrzyste procedury usprawniające pracę agenta.

  • 10. Nowinki na temat zmian w prawie nieruchomości oraz trendów rynkowych.

  • 11. Stała opieka okołotransakcyjna - sprawdzamy wszystkie umowy pośrednictwa oraz stan prawny nieruchomości. Oferujemy regularne wsparcie merytoryczne.

  • 12. Wygodne i efektywne narzędzia pracy agenta - m.in. łatwy w obsłudze system CRM, skrzynka e-mail w profesjonalnej domenie, system organizacji dokumentów online, możliwość korzystania z programu do pozyskiwania ofert prywatnych.

  • 13. Eksport ofert na ogólnodostępne internetowe portale ogłoszeniowe - nie potrzebujesz własnych, osobnych i drogich abonamentów.

  • 14. Wsparcie marketingu osobistego i marketingu ofert agenta - chcemy, abyś był naszą najlepszą wizytówką! Wystarczy szybka informacja, a my niezwłocznie rozpoczniemy proces kreatywny i przygotujemy elegancki projekt graficzny lub kampanię sponsorowaną.

  • 15. Dostęp do „sklepu biurowego” - możliwość zamówienia materiałów i gadżetów marketingowych w hurtowych cenach - bez kosztów dostawy i zbędnej biurokracji.

  • 16. Sesje zdjęciowe i spacery 3D w świetnych cenach - prywatne sesje dla nieruchomości, profesjonalne fotografie oraz spacery 3D poniżej cen rynkowych.

  • 17. Lista dostawców z rabatami cenowymi.

  • 18. Współpraca z partnerami biura – okazja do dodatkowych korzyści. Zarabiaj na poleceniach i działaj z naszymi sprawdzonymi partnerami.

  • 19. Atrakcyjna lokalizacja: biuro nieruchomości w Warszawie-Wilanowie. Nasze biuro mieści się w prestiżowej, rozwojowej lokalizacji, blisko POW.

  • 20. Bezpłatne miejsca parkingowe - bez problemu zaparkujesz – i to za darmo! Ponadto, damy Ci możliwość wynajęcia własnego miejsca postojowego, jeśli sobie tego zażyczysz.

  • 21. Nowoczesne, eleganckie i ekskluzywne miejsce pracy - nasze zaprojektowane w stylu industrialnym biuro na pewno przypadnie Ci do gustu. Czeka na Ciebie funkcjonalne miejsce pracy w klimacie co-workingu, urządzone designersko i przytulnie.

  • 22. Kompletne wyposażenie biura - w naszym biurze znajdziesz dużą salę szkol.-konf., pokoje do spotkań, strefę open space oraz oczywiście strefę relaksu, na naszej słynnej antresoli. Dysponujemy klimatyzacją i wentylacją z rekuperacją powietrza, a także monitoringiem. Na życzenie muzyka :)

  • 23. Najwyższej jakości infrastruktura - szybki internet, drukarka, kopiarka, skaner, niszczarka, ekrany do prezentacji, materiały biurowe, a w przestrzeni socjalnej lodówka, zmywarka i ekspres do kawy.

  • 24. Obsługa administracyjna - możliwość skorzystania ze spersonalizowanych usług dodatkowych. Zlecasz, a my wykonujemy - bez zbędnej zwłoki.

  • 25. Unikalna kultura biura i nasze wartości - uczciwość, lojalność, zaufanie, tolerancja i wzajemny szacunek. To priorytety naszego zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • słodycze

  • nagrody za wyniki

Planujesz rozpoczęcie kariery w nowej branży i otwarcie się na nowe możliwości na rynku nieruchomości? Działasz już w branży, ale chcesz wejść na nowy, wyższy poziom - a przy okazji dużo więcej zarabiać?

Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy ją założyć? Rozwijaj swój własny biznes, bądź swoim własnym szefem - i sam decyduj o tym, co i kiedy robisz oraz ile zarabiasz.

Czy jesteś kimś, kto jest samodzielny i ambitny, chce zarabiać godziwe pieniądze pomagając innym w realizowaniu ich marzeń oraz pragnie uwolnić się od korporacyjnego środowiska i zapewnić sobie elastyczny czas pracy?

Zgłoś się do nas! Chętnie opowiemy o szczegółach.

Jesteśmy biurem nieruchomości z 12-letnim stażem, prowadzącym działalność od 2009 roku. Rozwijamy nasz zespół i szukamy osób kontaktowych, relacyjnych, odpowiedzialnych, samodzielnych, konkretnych, lubiących pracę z ludźmi i spełniających się w sprzedaży. Mamy na swoim koncie wieloletnie sukcesy, a także sporo dyplomów i wyróżnień - za skuteczność i wyniki.

Przewiń do profilu firmy