Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent nieruchomości - Pośrednik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

    REALS Nieruchomości Sp. z o.o. to jedno z największych i najbardziej dynamicznych biur nieruchomości w Warszawie.

    W zakresie usług doradczych i transakcyjnych, REALS realizuje ponadto projekty i zlecenia dla wielu klientów instytucjonalnych i inwestorów.

    REALS to dynamiczny zespół kilkudziesięciu profesjonalnych doradców
    i licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami.

    Reals rozwija się w oparciu o najlepsze warunki współpracy, świetną atmosferę i nowoczesny marketing.

    Dołącz do zespołu REALS Nieruchomości jeżeli:

    • Twoją pasją są nieruchomości;
    • Jesteś typem sprzedawcy;
    • Chcesz innym pomagać realizować marzenia;
    • Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy;
    • Praca w firmie z prostymi i jasnymi zasadami funkcjonowania jest dla Ciebie ważna;
    • Doceniasz grę zespołową i fair play;
    • Oczekujesz najwyższej prowizji na rynku;
    • Chcesz, żeby twoje oferty były widoczne na portalach.

    Lubisz ludzi, potrafisz efektywnie komunikować się z innymi, masz dużo energii i ambicji, chcesz być aktorem na scenie rynku nieruchomości - czekamy na Twoje wejście na scenę.

    U nas zrealizujesz swój plan i potencjał

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: S-01

    Opis stanowiska:

    • Obsługa transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości (zawieranie umów pośrednictwa, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, kompletowanie dokumentacji)
    • Budowanie relacji z klientami i zapewnienie najwyższego poziomu usług

    Wymagania:

    • Doświadczenie na rynku nieruchomości lub w działalności handlowej albo chęć szybkiego uczenia się i dorównania do najlepszych
    • Umiejętność budowania relacji z klientami i wysoka kultura osobista
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • Samodzielność, nastawienie na sukces oraz umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • Chcesz widzieć, że Twoja praca jest doceniana - również finansowo

    oferujemy najwyższe na rynku wynagrodzenie prowizyjne 60%

    • Chcesz czuć się dobrze przygotowany do pracy na rynku nieruchomości - oferujemy szkolenia prowadzone przez doświadczonych pośredników,
    • Chcesz widzieć swoje oferty na najwyższych pozycjach na portalach - oferujemy najwyższe na rynku nakłady na promocję,
    • Chcesz być zadowolonym ze swojej pracy - oferujemy dostęp do najlepszych narzędzi i dużej bazy,
    • Chcesz pracować w dobrej atmosferze,
    • Chcesz mieć ciekawą i pełną wyzwań pracę,

    Najpierw nas sprawdź, potem zaaplikuj

    Jeśli masz pytania lub chciałbyś / chciałabyś zgłosić swoją kandydaturę -
    ZADZWOŃ (tel. kom. 883 98 98 61)

    lub prześlij za pomocą przycisku "Aplikuj teraz!".

    Nasz Adres - REALS Nieruchomości Sp. z o.o.,

    ul. Świętokrzyska 18, Warszawa.
    Dowiedz się o nas więcej na: www.reals.pl

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."