Logo Pracuj.pl

Agent nieruchomości

MetrohouseO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • systematyczne i skuteczne pozyskiwanie nieruchomości
  • przygotowanie i promocja ofert sprzedaży nieruchomości
  • oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom
  • wsparcie klienta w procesie transakcji, negocjowanie warunków i przygotowanie dokumentów
  • stałe monitorowanie rynku nieruchomości i współpraca w zespole

Nasze wymagania

  • osoba pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność, umiejętność budowania relacji z Klientami
  • otwartość na rozwój i naukę nowego zawodu
  • bardzo dobra organizacja pracy i dyspozycyjność
  • doświadczenie handlowe i w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzeń - nielimitowane zarobki
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)
  • profesjonalne szkolenia i wdrożenie, dedykowany system CRM do obsługi zleceń
  • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu
  • szeroką bazę klientów i ofert w sieci Metrohouse
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie na każdym etapie

Jeśli nie masz doświadczenia - nie martw się!

Przygotowany przez nas plan i okres wdrożeniowy pozwoli Ci od podstaw nauczyć się wszystkiego co niezbędne podczas Twojej przyszłej pracy.

Czy wiesz, że 90% kadry kierowniczej w Metrohouse rozpoczynało karierę od stanowiska Agenta nieruchomości?

Buduj swoją karierę w branży nieruchomości z liderem rynku pośrednictwa.

Awansuj i zarabiaj jeszcze więcej!

Metrohouse to sieciowa agencja nieruchomości, część międzynarodowego holdingu. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 100 biur nieruchomości i 800 agentów. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji w całej Polsce. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Spełniamy marzenia klientów!

Agent nieruchomości, Poznań