Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości

MANUFAKTURA MIESZKAŃ sp. z o.o.

3 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Droga Dębińska 13
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Droga Dębińska 13

Poznań

Manufaktura Mieszkań to rozwijająca się firma z branży nieruchomości którą tworzy zespół młodych, ambitnych ludzi z doświadczeniem, ale przede wszystkim pasją do nieruchomości i ciągłą chęcią do rozwijania swoich kompetencji.

Oprócz sprzedaży nieruchomości zajmujemy się organizacją eventów nieruchomościowych w Poznaniu - świetne miejsce na POZYSKI

A także zajmujemy się edukacją społeczeństwa w sprawach związanych z najmem czy inwestowaniem w nieruchomości.

Działamy na terenie Poznania oraz w pobliskich miejscowościach Zachęcamy do obejrzenia kanału na Youtube, aby zobaczyć jak pracujemy, zaobserwowania profilu na Facebook oraz Instagramie czy spojrzenia na nasze szaleństwa na TicToku. :)

Do swojego zespołu poszukujemy – Agenta nieruchomości.

W pracy stawiamy na kreatywność i zaangażowanie, co owocuje wysokimi zarobkami w tej branży. Jesteśmy otwarci na nowoczesne metody sprzedażowe oraz ciągły rozwój. Zależy nam na długotrwałej współpracy z sukcesami.

Do swojej pracy podchodzimy z pozytywnym zapałem, dlatego stała się ona częścią naszego życia, a nie nudnym i monotonnym obowiązkiem. U Ciebie też tak może być!

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? Poznaj opis stanowiska:

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • spotkania z Klientami sprzedającymi nieruchomości
  • prezentowanie ofert nieruchomości Klientom kupującym
  • bezpośredni kontakt z klientami i ich obsługa
  • przygotowywanie ofert kupna/sprzedaży nieruchomości
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji
  • koordynacja procesu sprzedaży nieruchomości
  • współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań
  • monitorowanie nowych ofert pojawiających się na portalach

Jeżeli jesteś osobą:

  • komunikatywną i łatwo w nawiązujesz kontakty
  • otwartą na pracę z Klientem i posiadasz umiejętność budowania relacji
  • dobrze zorganizowaną
  • samodzielną i posiadasz umiejętność podejmowania decyzji
  • z kreatywnym podejściem do rozwiązywania spraw
  • chętną rozwoju i dążenia do sukcesu
  • zainteresowaną branżą nieruchomości

... nie zastanawiaj się i DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Co Tobie oferujemy?

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • know-how firmy
  • wsparcie marketingowe i sprzedażowe
  • elastyczne godziny pracy i dużą samodzielność
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy, indywidualne podejście do pracownika
  • nie korporacyjna, przyjazna i kameralna atmosfera w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne