Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości - Przedstawiciel Handlowy

PLUS NIERUCHOMOŚCI AGROHEKTAR

umowa zlecenie, umowa agencyjna
3 500100 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 500100 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dąbrowskiego 42, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 02 gru 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)

Dąbrowskiego 42

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy ambitnych Agentów Nieruchomości do działu:

  • Domy

  • Mieszkania

  • Działki

  • Magazyny

  • Lokale użytkowe/Biura

  • Zadania:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego,

  • budowanie bazy klientów,

  • tworzenie profesjonalnych ofert i prezentacja nieruchomości,

  • wsparcie klientów na każdym etapie procesu zakupu/sprzedaży,

  • realizowanie transakcji sprzedażowych,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,

Nasze wymagania

Zapraszamy do Nas:

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta, jesteś relacyjny i chcesz dobrze zarabiać

Posiadasz unikalne kompetencje i stoisz przed decyzją o:

zmianie pracy/ źródła dochodu, wyższa prowizja - auto służbowe

przekwalifikowaniu się

poszukaniu alternatywnego źródła zarobków, które z czasem mogą stać się główną pasją zawodową

Twoje szkolenia lub studia mogą być przydatne w obsłudze Klientów w branży nieruchomości?

Jesteś dokładny, sumienny, działasz etycznie i chcesz przejść szkolenia, które pomogą być profesjonalnym doradcą ds. nieruchomości

Posiadasz doświadczenie i sukcesy w pracy Agenta Nieruchomości (damy Tobie najlepsze warunki)

Zapraszamy!! Będziemy wdzięczni za to że możemy z Tobą pracować

Krótka instrukcja w poszukiwaniu pracy

To oferujemy

Działamy dla Satysfakcji i Sukcesu, Wnosisz siebie i swoją wartość dodaną współtworząc Naszą organizację. Twój cel jest Naszym celem, Nasz Twoim - dlatego razem  dążymy do realizacji i spełnienia. Razem Tworzymy Sukces !!!  Oferujemy umowę zlecenie lub umowę współpracy na najlepszych warunkach na rynku plus po okresie próbnym auto służbowe.

O nas

Od 2006r działamy z powodzeniem na rynku nieruchomości. Obsługujemy segment mieszkaniowy oraz komercyjny zrzeszając profesjonalnych Agentów i Doradców . Od początku towarzyszymy naszym klientom w najważniejszych momentach związanych z zakupem oraz sprzedażą nieruchomości - śmiało możemy powiedzieć, że pomagamy spełniać ich marzenia. Pracując z Nami Wnosisz siebie i swoją wartość dodaną wspólnie tworząc Naszą organizację. Twój cel jest Naszym celem, Nasz Twoim - dlatego razem  dążymy do realizacji i spełnienia. Razem Tworzymy Sukces