Logo Pracuj.pl

Agent nieruchomości / Real Estate Agent

Nowodworski EstatesO firmie

12 500–30 000
netto (+ VAT) / mies.
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Nowodworski Estates

Królowej Jadwigi 43

Wilda

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
  • oferowanie innych komplementarnych usług, np. projektowanie wnętrz i zarządzanie najmem nieruchomości,
  • współpracowanie z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami,
  • prowadzenie marketingu nieruchomości zgodnie z indywidualną strategią,
  • przygotowywanie profesjonalnych ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości,
  • negocjowanie umów,
  • branie udziału w profesjonalnych szkoleniach,
  • uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,
  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami,
  • zarabianie bardzo dużych pieniędzy dostarczając jakość klientom.

Nasze wymagania

  • kreatywność, zaangażowanie i niesłabnący zapał,
  • przedsiębiorczość,
  • umiejętność współpracy z zespołem,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • sprawne zarządzanie czasem własnym,
  • umiejętność skutecznej komunikacji,
  • samodzielne rozwiązywanie problemów i elastyczność w działaniu,
  • odpowiedzialność za wykonywane obowiązki i ich efekty,
  • sprawna obsługa pakietu Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • silna samodyscyplina.

To oferujemy

  • współpracę z najlepszym biurem nieruchomości w Polsce według Otodom,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B,
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia, m.in. tablet, smartfon, komputer, systemy informatyczne i dużo więcej,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet sportowo-benefitowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • eventy integracyjne,
  • prestiżowe, nowoczesne biuro w centrum miasta z miejscami parkingowymi,
  • innowacyjne rozwiązania ONLINE,
  • profesjonalne szkolenia, warsztaty oraz e-learning.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Co mówią o nas nasi pracownicy?

  • "Nie ma sytuacji bez wyjścia – nauczyłem się, że mogę polegać na całej drużynie." Damian, Starszy Specjalista ds. nieruchomości we Wrocławiu
  • "Świetny zespół profesjonalistów z odpowiednim nastawieniem do życia i rozwoju swojej kariery." Izabela, Starszy Specjalista ds. nieruchomości w Krakowie
  • "Każdego dnia mam inny zawód – jestem sprzedawcą, psychologiem, prawnikiem i architektem." Radosław, Starszy Specjalista ds. nieruchomości w Krakowie
  • „Zdecydowanie można poczuć tu satysfakcję z tego, co się robi. Codziennie zdobywam nowe pokłady wiedzy i doświadczenia. Nigdy nie poczułem stagnacji.” Amadeusz, Specjalista ds. nieruchomości w Gdańsku
  • "Współpraca z NE daje mi możliwość stabilnego zarobku, realizacji swoich celów i solidne wsparcie na każdym etapie transakcji. Dzięki nowoczesnemu podejściu NE do rynku nieruchomości mogę zapewnić klientom szereg nietuzinkowych rozwiązań." Magda, Specjalista ds. nieruchomości w Gdańsku.
  • „Pracując jako Agent Nieruchomości w NE realizuję swoją pasję w najlepszym możliwym otoczeniu. NE dostarcza mi fenomenalny warsztat umiejętności, a każdy dzień to okazja do nawiązywania bezcennych relacji biznesowych.” Kamil, Specjalista ds. nieruchomości w Warszawie

Brak doświadczenia w branży? Nie ma problemu. Nauczymy Cię nieruchomości.

  • Twoją karierę w Nowodworski Estates rozpoczną intensywne szkolenia, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, które przygotują Cię do pracy w roli agenta. Twoje kompetencje sprzedażowe, biznesowe i negocjacyjne rozwinie także seria warsztatów i spotkań z praktykami. W zdobywaniu wiedzy pomoże Ci dostęp do platformy e-learningowej Nowodworski Estates, z której możesz korzystać w każdej chwili. Znajdziesz tam wszystkie informacje potrzebne na każdym kroku ścieżki rozwoju agenta nieruchomości.

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce w 2019 i 2021 roku wg Otodom.

Nasza filozofia pracy opiera się na wiedzy eksperckiej i innowacyjnych rozwiązaniach.

Zespół 270 specjalistów Nowodworski Estates z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Gliwic i Radomia zapewnia naszym Klientom niespotykaną w innych miejscach kompleksowość usług towarzyszących procesom sprzedaży, zakupu i zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu od 10 lat zmieniamy krajowy rynek, dając gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji, standardu obsługi i skuteczności działań.

Działamy zwinnie odpowiadając na potrzeby rynku.

Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną. Realizujemy wyjątkowe pomysły, wyznaczając trendy. Dostarczamy Klientom korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży nieruchomości. Wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do osiągania sukcesów.

Co więcej? Podejmujemy wyzwania zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość.

Agent nieruchomości / Real Estate Agent, Królowej Jadwigi 43, Wilda, Poznań