Ta oferta pracy jest nieaktualna od 340 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowodworski Estates

    Property Group Poland Sp. z o. o. Sp. k. jest właścicielem dwóch marek - NowodworskiEstates i Private House Brokers, zajmujących się kompleksowo pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zatrudniamy 70 osób w trzech miastach: Krakowie, Wrocławiu i Gliwicach. Z powodzeniem oferujemy zachodnie standardy polskiemu odbiorcy, wprowadzając nową jakość i przywracając prestiż zawodowi pośrednika w obrocie nieruchomościami.

    W 2017 i 2018 roku planujemy 2-krotnie zwiększyć zatrudnienie poprzez otwarcie nowych oddziałów, m.in. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

    Jeśli szukasz firmy, która rozwija się prężnie i wkrótce stanie się liderem polskiego rynku nieruchomości,
    to dobrze trafiłeś!

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Numer referencyjny: AGENT/KRK/10/2017
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Powiedzmy to wprost - szukamy osób, które chcą zarabiać duże pieniądze oraz dynamicznie rozwijać swoją karierę w oparciu o czytelną i uczciwą ścieżkę kariery. Poszukujemy kolejnych odważnych osób, do których przemawia nasze motto: „sky is the limit”.

    Jeśli potrafisz rozmawiać z ludźmi, a klient jest dla Ciebie jednocześnie partnerem w interesach - masz dobrą podstawę! Jeśli sądzisz, że wynagrodzenie powinno zależeć od energii i zaangażowania wkładanych w pracę - spodoba Ci się nasz system wynagrodzeń. Jeśli szukasz firmy, która inwestuje w szkolenia swoich współpracowników - będziesz zachwycony!  Jeśli nie chciałbyś spędzać 8 godzin siedząc przy biurku - kariera agenta nieruchomości jest dla Ciebie, a jeśli już wiesz, że chciałbyś zostać agentem nieruchomości, to tylko w NowodworskiEstates!

    Dołącz do przebojowego zespołu i rozpocznij karierę brokera w nieruchomościach w firmie skazanej na sukces. Zmieniaj z nami rynek nieruchomości!

    W NowodworskiEstates będziesz:

    • pośredniczyć w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
    • oferować inne komplementarne usługi, np. home staging i zarządzanie nieruchomościami,
    • współpracować z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami,
    • tworzyć profesjonalne zdjęcia, filmy i plany mieszkań wysokiej klasy sprzętem specjalistycznym,
    • przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje nieruchomości,
    • negocjować umowy,
    • brać udział w profesjonalnych szkoleniach,
    • uczestniczyć w procesie planowania i rozwoju firmy,
    • utrzymywać trwałe i dobre relacje z klientami,
    • zarabiać bardzo duże pieniądze w oparciu o zadowolenie klientów!

    Jak wygląda dzień agenta nieruchomości NowodworskiEstates? Sprawdź i dołącz do najlepszych!

    Od Ciebie oczekujemy:

    • kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy,
    • chęci osiągnięcia sukcesu,
    • przedsiębiorczości,
    • umiejętności współpracy z zespołem,
    • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
    • sprawnego zarządzania czasem własnym i innych osób,
    • umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
    • samodzielnego rozwiązywania problemów i elastyczności w działaniu,
    • odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty,
    • sprawnej obsługi pakietu Office,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
    • gotowości do założenia działalności gospodarczej lub statusu studenta.

    Oferujemy:

    • wysokie zarobki - prowizja w wysokości nawet 70%! (średnia prowizja agenta nieruchomości na polskim rynku to tylko 40%)
    • profesjonalny program szkoleń, dlatego nie musisz mieć doświadczenia w nieruchomościach. (nauczymy Cię sprzedawać nieruchomości!)
    • niezbędny sprzęt (profesjonalny aparat, laptop, miernik laserowy, smatphone z comiesięcznym doładowaniem i Internetem),
    • możliwość pracy w biurach NowodworskiEstates wykończonych w wysokim standardzie i znajdujących się w najlepszych lokalizacjach,
    • młody i energiczny zespół służący pomocą i szkoleniami,
    • wsparcie z zakresu IT własnym dedykowanym oprogramowaniem usprawniającym codzienne działania,
    • wysokiej klasy samochody firmowe dla najlepszych agentów,
    • pracę w dużej agencji nieruchomości, która stale i dynamicznie się rozwija,
    • udział w ciekawych szkoleniach merytorycznych i sprzedażowych,
    • jasny i korzystny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy,
    • samodzielność i realizację wyzwań,
    • rozwój zawodowy,
    • możliwość przejścia z NowodworskiEstates do elitarnej grupy brokerów nieruchomości - Private House Brokers,
    • możliwość szybkiego awansu,
    • możliwość rozwoju sieci biur!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Property Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (kod pocztowy 31-069) przy ulicy Sukienniczej 8/U8 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Property Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (kod pocztowy 31-069) przy ulicy Sukienniczej 8/U8.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.