Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GTS INVEST sp. z o.o. z siedzibą w: Jesiotra 15, 40-748 Katowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent nieruchomości - Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

ALL Estate

umowa zlecenie, umowa agencyjna
5 00050 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dąbrowskiego 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 24 gru 2022
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20

ALL Estate

Dąbrowskiego 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż i wynajem

  • Zimne telefony

  • Obsługiwanie swoich klientów popytowych i podażowych

  • Tworzenie i kontrola swoich ofert nieruchomości

  • Prezentowanie nieruchomości

  • Kontrola nad własnymi transakcjami

  • Pozyskiwanie klientów wybranymi przez siebie kanałami

Nasze wymagania

  • Wymagamy aby nasz przyszły współpracownik był świadomy jak wygląda praca jako doradca ds. nieruchomości, świadomość iż trzeba regularnie dzwonić do klientów, pozyskiwać nieruchomości, prezentować mieszkania i domy, być zaangażowanym w 100% w cały proces od początku po końca, a nie jest to łatwa droga, ale jeśli będziesz w tym wytrwały to osiągniesz sukces czyli zaczniesz zarabiać duże pieniądze

  • Nad całą resztą będziemy pracowali wspólnie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie prowizyjne od 60% do 70% dla kandydatów z doświadczeniem od 50% do 60% dla osób zaczynających prace w tym zawodzie

  • Prowizja jest stała bez względu na rezultaty w danym miesiącu

  • 10% prowizji to premia w zależności od wyników sprzedażowych w danym miesiącu

  • U nas to Ty decydujesz ile i jak pracujesz, nie ma raportów, targetów, słupków czy innych korpo aspiracji, wierzymy że chcesz zarabiać i doskonale wiesz co trzeba robić aby to osiągnąć

  • Wszystkim naszym ofertą bez względu na podpisaną umowę wykonujemy sesje fotograficzną, film wideo 4K, ujęcia z drona

  • Każda oferta promowana jest na najpopularniejszych portalach branżowych, a opiekun oferty ma wpływ na zakres promocji

  • Przestronne biuro w kamienicy w doskonałej lokalizacji na Krakowskim Przedmieściu z widokiem na Plac Zamkowy w Warszawie, przy ul. Dąbrowskiego 1 w Katowicach

  • Praca elastyczna z domu lub biura i to Ty decydujesz w jakiej proporcji

  • Reklamę w social mediach ofert jak i naszych usług dzięki czemu trafia do nas większa ilość klientów

  • Pakiet dofinansowań za wyniki sprzedażowe, środki możesz wykorzystać na wybrany przez siebie cel : opieka medyczna, samochód służbowy, dofinansowanie szkoleń, wybrany przez siebie telefon lub laptop, multisport lub inne.

  • Nowy laptop i smartfon Samsung na początek

  • Wsparcie masz zagwarantowane nie zależnie czy zaczynasz pracę w tym zawodzie czy masz już doświadczenie, pełne wdrożenie i system mentorski

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

ALL Estate, chcesz nas poznać ? Zapraszamy na rozmowę lub do odwiedzenia naszych social media.

Biuro : https://youtu.be/Upb_50U7wG8