Agent nieruchomości - Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

IDEAL s.cO firmie

5 000–25 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

IDEAL s.c

Podwale 3

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Doradca ds. Nieruchomości - dołącz do IDEALnego zespołu najlepszych specjalistów:
  • Pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
  • Tworzenie ofert sprzedaży nieruchomości
  • Prezentacje nieruchomości
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do sprzedaży nieruchomości

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Ambicja
  • Motywacja
  • Pracowitość
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Chęć rozwoju

To oferujemy

  • Biuro w prestiżowej lokalizacji
  • Rozbudowany, unikatowy system szkoleniowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie biznesowe 24h
  • Nielimitowane zarobki
  • Skuteczny marketing
  • Ogromne możliwości rozwoju
  • Świetna atmosferę i pyszna kawę ;)

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

PROPONUJEMY CI DWA WARIANTY WSPÓŁPRACY, niezależnie od tego czy masz doświadczenie w pośrednictwie nieruchomościami, czy też nie.

*Opcja A- współpraca między agentami, oparta na stałym abonamencie dla doświadczonych agentów. 100%- TWOJEGO WYNAGRODZENIA pozostaje w Twojej kieszeni.

*Opcja B- POCZĄTEK W NIERUCHOMOŚCIACH, oparte na szeregu szkoleń, przygotowanie pod okiem doświadczonych, licencjonowanych Pośredniczek do pracy na warszawskim rynku.

Biuro Nieruchomości I DEAL- zlokalizowane przy samym Placu Zamkowym, poszukuje do współpracy:

* ambitnych

*zdeterminowanych na sukces

* cechujących się wysoka kultura osobista

* pozytywnie nastawionych

* gotowych do założenia działalności gospodarczej

* ZMOTYWOWANYCH

**System prowizyjny ,bądź współpraca oparta na stałym abonamencie dla doświadczonych agentów**

Jeśli szukasz pracy z podstawowym wynagrodzeniem - nie aplikuj do nas.

**Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą realizować się w najbardziej i najprężniej rozwijającej branży, jaką jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Jeśli chcesz od życia czegoś więcej i jesteś zmotywowany na realizacje swoich marzeń - DOŁĄCZ do NAS! Wyślij swoje CV ze zdjęciem. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną ,podczas której poznasz zasady współpracy z naszym zespołem.**

Agent nieruchomości - Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości, Podwale 3, Śródmieście, Warszawa