Agent Nieruchomości – Specjalista ds. zakupu i sprzedaży mieszkań dla klienta

SonarHome S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dogranie szczegółowych kryteriów poszukiwanych nieruchomości oraz warunków współpracy z kupującymi, pochodzącymi z naszych źródeł

  • Szukanie, weryfikowanie i nabywanie mieszkań w imieniu naszych inwestorów oraz naszych wybranych klientów

  • Wyszukiwanie mieszkań do kupienia, spełniającej zakładane kryteria, a następnie ich telefoniczna oraz osobista weryfikacja

  • Tworzenie dokumentacji zdjęciowo-ankietowej z wizji lokalnej, wychwytywanie usterek, wad, ale też nieoczywistych zalet

  • Negocjowanie ze sprzedającym w imieniu kupującego

  • Całościowe wsparcie stron (w tym sprzedających) w procesie przygotowania do transakcji oraz po transakcji

Nasze wymagania

  • Udokumentowana praca z klientem kupującym na rynku mieszkaniowym (jako pośrednik lub przedstawiciel inwestora)

  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości (preferowana Warszawa)

  • Biegłość w obsłudze zaawansowanych narzędzi CRM (w szczególności HubSpot)

  • Umiejętność liczenia rentowności zakupów, najmu oraz zwrotu z inwestycji

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość budowania unikalnego projektu technologicznego na rynku nieruchomości

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, materiały marketingowe

  • System szkoleń i wdrożenia

  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy, w tym możliwość zostania wspólnikiem spółki

  • Pracę zdalną z możliwością pracy w biurze w centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

SonarHome S.A.

SonarHome jest pierwszym w Polsce iBuyerem. iBuying to usługa szybkiej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania bezpośrednio do firmy. iBuyer kupuje mieszkanie w oparciu o cenę rynkową, od razu wypłacając sprzedającemu gotówkę. Upraszcza i skraca to proces sprzedaży mieszkania, który może trwać tylko kilka dni, zamiast kilku miesięcy.

Wraz z rosnącą liczbą przeprowadzanych przez nas transakcji rozwijamy nasz zespół handlowy. Szukamy osoby, która kocha szukać, negocjować i kupować mieszkania. W tej roli będziesz reprezentować przede wszystkim naszych zaprzyjaźnionych inwestorów (kupujących) którzy budują portfele mieszkań na wynajem lub jako lokata kapitału, ale również osób poszukujących mieszkania do kupienia na własne potrzeby.

Przewiń do profilu firmy

Wraz z CV prosimy o przesłanie odpowiedzi na poniższe zadania rekrutacyjne:

1. Opisz 2-3 przypadki Twoich doświadczeń szukania mieszkania (dla kogoś lub siebie), zakończone sukcesem.

a. Kim była osoba szukająca mieszkania, jakie były jej potrzeby, oczekiwania i kryteria

b. Jak wyglądał proces? Co poszło dobrze, a co źle?

c. Jaki był finalny efekt?

2. Wymień 3-4 najważniejsze korzyści z szukania mieszkania do kupienia przez osobę zewnętrzną.

3. Opisz jakie systemy do zarządzania klientami (CRM) znasz i w jaki sposób z nich korzystasz.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy