Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent nieruchomości

BARTOSZ STARK POŚREDNICTWO FINANSOWE

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • budowanie dobrego wizerunku firmy.

  • bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji

  • bieżąca obsługa dokumentów i urządzeń biurowych

  • budowanie bardzo dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • nastawienie na sukces

  • gotowość do podejmowania wyzwań

  • ambicja

  • kreatywność

  • zaangażowanie

To oferujemy

  • naukę od podstaw

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku (po odbytym szkoleniu)

  • kulturę przyjazną Pracownikowi, opartą o współpracę, nastawienie na rezultat, nastawienie na klienta

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikuj.