Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości

STREFA NIERUCHOMOŚCI s.c.

3 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • 5 Lipca 13
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

5 Lipca 13

Szczecin

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy: STREFA Nieruchomości poszukujemy osób na stanowisko: Agent Nieruchomości! Zajmujemy się pośrednictwem s przekazu, zakupie, oraz najmie mieszkań, domów, działek, oraz lokali usługowych.

Pośredniczymy w transakcjach na rynku wtórnym, oraz współpracujemy z wieloma deweloperami w zakresie pośrednictwa w zakupach mieszkań na rynku pierwotnym. Posiadamy doświadczony zespół specjalistów, którzy chętnie pomogą nowym pracownikom w rozwijaniu ich kompetencji.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości (bezpośrednie i telefoniczne)
  • Obsługa sprzedaży, zakupu, najmu nieruchomości
  • Prezentowanie nieruchomości Klientom

Wymagania:

  • Gotowość do osiągania wysokich zarobków
  • Optymistyczne usposobienie sprzyjające pracy w zespole specjalistów
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Zaangażowanie i systematyczność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B, oraz własny samochód
  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • Gotowe, sprawdzone i skuteczne rozwiązania
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
  • Funkcjonalne i wyposażone biuro do pełnej dyspozycji
  • Swobodę w ustalaniu ilości i czasu pracy
  • Przyjazną atmosferę i pomocny zespół
  • Wynagrodzenie prowizyjne - transparentny i motywacyjny system wynagrodzeń prowizyjnych z możliwością uzyskania wysokich stawek prowizyjnych

Ogłoszenie archiwalne