Logo Pracuj.pl

Agent Nieruchomości - szkolimy od podstaw

PROPERTON sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
5 000–30 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Grodzisk Mazowiecki
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Twoje zadania (wszystkiego Cię nauczymy):

Pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży

Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami (zarówno sprzedającymi jak i kupującymi)

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Prezentacje nieruchomości

Negocjacje warunków transakcji

Nasze wymagania

Czy jesteś:

Mistrzem komunikacji - nawiązywanie relacji nie sprawia Ci problemów

Godny zaufania - zadowolenie klienta to dla Ciebie rzecz pierwszorzędna

Ambitny i samodzielny - zawsze zawieszasz poprzeczkę wyżej niż inni, realizujesz swoje cele na 120%

Jeżeli odpowiedziałeś 3x TAK, aplikuj i dołącz do zespołu takiego jak Ty!

To oferujemy

A co dostaniesz od nas?

LEADY - po wstępnym wdrożeniu zasypujemy naszych agentów wartościowymi kontaktami

SZKOLENIA - zaczynając od zupełnych podstaw kończąc na tajnikach sprzedaży - organizujemy je regularnie zarówno online jak i stacjonarnie

MENTORA - pod telefonem 24/7 również w niedziele i święta ;)

PEŁNE WSPARCIE - prawne, administracyjne, marketingowe i sprzedażowe

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU - nasze struktury rozwijają się w wielkim tempie, a nowe oddziały poszukują dyrektorów

NIEPOWTARZALNĄ ATMOSFERĘ - Properton to przede wszystkim wspaniały zespół - jeśli do nas pasujesz nawiążesz tu przyjaźnie na całe życie

WYSOKIE WYNAGRODZENIA - prowizyjne, zależne wyłącznie od Twojego zaangażowania. Średnie miesięczne zarobki agenta poświęcającego 8 godzin dziennie na pracę, po przejściu okresu wdrożeniowego to ponad 5000 zł netto! A ile zarabiają najlepsi? 10, 20, czasem nawet 30 tysięcy i więcej!

Dołącz do najlepszych! Aplikuj już dziś!

UWAGA! Przeczytaj zanim wyślesz CV.

1. Zarobki to wyłącznie prowizja od sprzedaży - bez pensji podstawowej,

2. Poświęcamy wiele czasu i zaangażowania na wdrożenie każdego agenta i tego samego oczekujemy od drugiej strony. Nie współpracujemy z osobami które chcą traktować pośrednictwo jako pracę dodatkową.

O nas

Properton to jedno z najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w Polsce.

Nasz zespół składa się z ambitnych, samodzielnych i niesamowicie zdeterminowanych agentów dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Jesteś na początku swojej drogi, a może na sprzedaży zjadłeś zęby? Jeśli podzielasz nasze wartości, nie akceptujesz przeciętności, dążysz do ciągłego rozwoju, zależy Ci na etycznym i rzetelnym działaniu - z pewnością znajdziesz miejsce w naszym zespole niezależnie od tego czy masz doświadczenie w sprzedaży nieruchomości!

Agent Nieruchomości - szkolimy od podstaw, Grodzisk Mazowiecki