Agent Nieruchomości

MY RESIDENCE SP. z o.o.O firmie

MY RESIDENCE SP. z o.o.

Pokorna 2

Warszawa

  • Czy wiesz, jak pracują najlepsi na świecie agenci nieruchomości?
  • Czy widziałeś model pracy nowojorskich agentów?
  • Czy zastanawiałeś się, ile można zarobić działając w ten sposób na rynku nieruchomości w Warszawie?

SPRAWDŹ SWOJE SZANSE NA SPOTKANIU
Z MANAGEREM SPRZEDAŻY

Dla osób szukających nowych wyzwań, oczekujących innowacyjnego modelu działania, oferujemy możliwość współpracy z agencją, która wyznacza nowe standardy na rynku nieruchomości w Warszawie. Nowatorski model działania, oparty na doświadczeniach topowych agentów z USA, stosowny w Polsce od 10 lat, sprawdzony przez ponad 300 agentów w 41 oddziałach firmy.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży w „modelu amerykańskim”.
  • Współpraca z home-stagerami i fotografami podczas sesji fotograficznych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i koordynacja działań marketingowych.
  • Organizacja i prowadzenie „Dni Otwartych” w nieruchomościach.
  • Kompleksowa obsługa klienta w procesie sprzedaży i zakupu nieruchomości.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu.
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i umiejętności budowania relacji z klientem.
  • Determinacja w realizacji celów, ambicji i otwartości na zmiany.
  • Systematyczność i samodyscyplina.
  • Podstawowa znajomość programu Excel.

Oferujemy:

  • Najwyższe wynagrodzenia prowizyjne na rynku, gwarantujące satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy.
  • Wyjątkową, partnerską kulturę organizacji, w której poczujesz się ważną osobą w zespole.
  • Akademię rozwoju Agenta, dającą możliwość zdobycia nowego, wysokodochodowego zawodu.
  • Udział w elitarnych warsztatach i szkoleniach pogłębiających kompetencje z zakresu sprzedaży.

JEŚLI WIERZYSZ W SUKCES I CHCESZ WYWIERAĆ WPŁYW NA BRANŻE NIERUCHOMOŚCI

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy