Logo Pracuj.pl

Agent Nieruchomości

PRO-PER-TY POLSKAO firmie

3 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie Klientów
  • planowanie swojego rozwoju i realizacji marzeń
  • pośredniczenie w transakcjach wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości
  • opracowanie planów marketingowych nieruchomości na podstawie indywidualnych strategii
  • przygotowywanie profesjonalnych ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości
  • mediacje i negocjacje umów
  • podnoszenie kwalifikacji i udział w najlepszych szkoleniach
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • chęci osiągnięcia sukcesu
  • zaangażowanie i zapał do pracy
  • przedsiębiorczość
  • sprawne zarządzanie własnym czasem
  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • samodzielność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista
  • silna samodyscyplina
  • status studenta, lub gotowość do założenia działalności gospodarczej

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

To oferujemy

  • praca w zespole z międzynarodowym doświadczeniem
  • stabilność firmy nastawionej na wzrost
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywania zawodu
  • rankingi najlepszych + nagrody
  • innowacyjność w branży rozwiązań dotyczących wynagrodzeń oraz możliwości zmian
  • dla osób posiadających wyniki w branży pośrednictwa w nieruchomościach do 90% wynagrodzenia na startwynagrodzenia na start
  • konkursy z wyjątkowymi nagrodami
  • możliwość wykonywania pracy zdalnie
  • elastyczność w doborze godzin pracy
  • wyjazdy na międzynarodowe warsztaty
  • najlepsze branżowe szkolenia dostępne na rynku polskim i międzynarodowym
  • darmowy pakiet szkoleń o wartości 21 000 zł
  • możliwość awansu
  • współpraca oparta na relacjach
  • możliwość dodatkowego przychodu wynikająca z poleceń

Firma, której misją jest edukowanie środowiska i Klientów mając nadzieję na pozytywne zmiany na polskim rynku nieruchomości.

Firma oferująca NAJWIĘKSZĄ ilość szkoleń w branży, z NAJLEPSZYMI Trenerami w Polsce

To biura oferujące Klientom najwyższą jakość usług i zespół ekspertów z 20 letnim doświadczeniem.

Oddziały: Kraków, Warszawa, Katowice, Białystok i Jaworzno

Historycznie: dyplomy, nagrody - najlepsze biuro w Polsce, pod względem obrotów w międzynarodowej sieci.

Dzisiaj: brak ograniczeń korporacyjnych - możliwy na każdym polu rozwój w branży nieruchomości.

Rozwijamy działy:

  • najmu mieszkań
  • najmu lokali użytkowych
  • sprzedaży rynek wtórny
  • sprzedaży rynek pierwotny
  • sprzedaży gruntów
  • nieruchomości komercyjne

Agent Nieruchomości, Warszawa