Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent nieruchomości

Metrohouse

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości działającej pod marką METROHOUSE oraz jest częścią międzynarodowego holdingu. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 80 biur nieruchomości i 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Posiadamy dużą bazę ofert i klientów.

Pasjonuje Cię temat nieruchomości?

Nasze wymagania

Ważne są dla Ciebie :

- transparentny system wynagrodzeń

- wysoki standard pracy

- elastyczny czas pracy

- możliwości rozwoju zawodowego?

Zależy Ci na na realnym wsparciu w codziennej pracy i koleżeńskiej atmosferze?

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon, aparat fotograficzny

  • szkolenia z profesjonalnymi trenerami

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od najlepszych na rynku nieruchomości

  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

  • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą

  • system szkoleń wewnętrznych

  • konkursy i nagrody motywacyjne

  • bardzo dobrą atmosferę pracy