Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości

BNS sp. z o.o.

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Łopuszańska 24g

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność

  • organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

  • spotkania z klientami oraz prezentacje nieruchomości

  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa

  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji, do przeprowadzenia transakcji

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • pozytywne nastawienie do ludzi ( cierpliwość i wyrozumiałość)

  • mobilność i dyspozycyjność

  • elastyczność w działaniu

  • silna motywacja

  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • umiejętności obsługi komputera (pakiet Office, mail, obsługa Internetu)

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • proaktywne działanie

  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

  • nastawienie na działanie, ambicja, zaangażowanie

To oferujemy

  • wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność

  • europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe, dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem nieruchomości przeprowadzającym transakcje na światowym poziomie

  • europejskie certyfikowane szkolenia uzupełniające i zaawansowane, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i zarabiać jeszcze więcej

  • rozpoznawalność – jako agent RE/MAX już od samego początku Twojej działalności będziesz wyróżniał się z tłumu, co daje Ci przewagę nad konkurencją

  • miejsce dopracy w biurze RE/MAX, gdzie w przyjaznej atmosferze, wzajemnego szacunku i wsparcia będziesz mógł korzystać z urządzeń biurowych, materiałów marketingowych, przyjmować swoich klientów, przygotowywać się do spotkań

  • wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy

  • wsparcie profesjonalistów m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych, nowoczesnych technologii

  • pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe

  • korzystania z międzynarodowego systemu wzajemnych poleceń (referrals), dzięki któremu będziesz miał możliwość współpracy z agentami z całego świata

  • elastyczny czas pracy uzależniony od Twoich możliwości i potrzeb

  • Jeśli :

  • szukasz nowego pomysłu na siebie

  • myślisz o branży nieruchomości

  • lubisz wyzwania i pracę z ludźmi

  • chcesz się rozwijać i korzystać z dużego doświadczenia najlepszych w branży

  • Zapraszamy aplikuj!

O nas

RE/MAX Astra to biuro nieruchomości stowarzyszone w sieci RE/MAX Polska, a co za tym idzie posiadamy ogromne wsparcie biznesowe, które jest niezbędne w tej dziedzinie.

Jesteśmy też częścią składową niekwestionowanego globalnego lidera w obrocie nieruchomości RE/MAX, który działa na rynku globalnym już od prawie 50 lat.

W związku z nieustającym rozwojem branży nieruchomości poszukujemy kandydatów do pracy na zasadach B2B jako agent nieruchomości.