Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Agent Nieruchomości

Preston NieruchomościO firmie

5 000100 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja nieruchomości Preston to nowopowstała firma, której celem jest stać się liderem branży. Wiemy, że aby to osiągnąć, musimy stworzyć grono najlepszych ludzi, którzy kochają swoją pracę. Marzysz o prestiżowej pracy za duże pieniądze i dostatnim życiu? Zgłoś się do nas, rozwijaj swoją karierę i stań się człowiekiem sukcesu z Preston! Aktualnie tworzymy nowy zespół w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie. Rekrutujemy osoby na stanowisko: Agent Nieruchomości

Opis stanowiska:

Praca profesjonalnego Agenta Nieruchomości opiera się wspieraniu obydwu stron, sprzedającego i kupującego w przeprowadzeniu bezpiecznej transakcji. Twoje wynagrodzenie opiera się uzyskiwaniu określonego w umowie procentu od kwoty wartości nieruchomości. Jeżeli lubisz rozmawiać przez telefon oraz osobiście to bardzo dobrze, ponieważ czeka Cię wiele rozmów każdego dnia. Zatem, podsumowując im droższa nieruchomość i im więcej klientów w miesiącu tym Twoje wynagrodzenie jest wyższe.

Wymagania:

  • Chęć stania się człowiekiem sukcesu
  • Posiadanie rozwiniętej empatii
  • Nieustępliwości i konsekwencji w dążeniu do celu
  • Dyspozycyjności czasowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji nieruchomości

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na zasadzie prowizji od sprzedaży
  • Wysokość Twojej wypłaty zależy od liczby zamkniętych transakcji w miesiącu
  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenia, dzięki którym zostaniesz porządnie przygotowany do wykonywania zawodu
  • Będziesz mieć swojego opiekuna, menedżera, który będzie wspierał Cię w Twojej pracy
  • Marketing – zapewniamy Tobie ofensywne i skuteczne akcje marketingowe, które pomogą w sprzedaży nieruchomości
  • Zgrany zespół, zadbamy o to, aby zespół, w którym będziesz pracował był zgrany i entuzjastycznie nastawiony na sukces
  • Niezbędne narzędzia typu: telefon, laptop, wizytówki itp.

Ogłoszenie archiwalne